Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1:2: Oceniamy zawodników Kolejorza po porażce

Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1:2: Oceniamy zawodników Kolejorza po porażce Waldemar Wylegalski
Mecz Lech Poznań - Zagłębie Lubin przeszedł do historii. Jak zaprezentowali się zawodnicy Kolejorza? Ocenił ich w skali 1-10 Maciej Lehmann.

JASMIN BURIĆ 7
Miał mnóstwo szczęścia, ale też ogromnego pecha. Raz ratowała go poprzeczka, raz słupek. Miał trzy świetne interwencje, ale przede wszystkim obronił rzut karny. Nie uratował jednak punktu, po pokonał go kolega z zespołu.

RAFAŁ JANICKI 2
Na prawego obrońcę jest zbyt wolny. Nie był zbyt mobilny w ofensywie, a obronie też przeżywał ciężkie chwile. Miał udział przy stracie gola. Dawno już pisaliśmy, że nie nadaje się do Lecha.

THOMAS ROGNE 4
Próbował naprawiać błędy kolegów, ale nie zawsze mu to wychodziło. Był jak saper, wokół niego wybuchały same miny.

NIKOLA VUJADINOVIĆ 1
Fatalny występ. Wielokrotnie zagubiony, przy stałych fragmentach nie orientował się, gdzie stoi rywal. Autor samobója. Czy trzeba coś więcej dodawać?
VERNON DE MARCO 4
Niezły w ofensywie, dużo gorszy w defensywie. Niecelnie uderzył głową w 14 min., świetnie wrzucił piłkę do Makuszewskiego.

PEDRO TIBA 5
Przed przerwą mało widoczny, a na dodatek nie był tak dokładny jak zwykle. W 65 min. huknął z dystansu w słupek i Gytkjaer dopełnił formalności

MACIEJ GAJOS 3
Kolejny dyskretny mecz w jego wykonaniu. Nie tylko nie potrafił przerywać akcji Zagłębia, ale wyraźnie przegrywał walkę w środku pola.

MACIEJ MAKUSZEWSKI 4
W pierwszej połowie miał najlepszą sytuację, ale zabrakło mu centymetrów, by skierować piłkę do siatki. Miał dobre momenty, ale też przestoje.
JOAO AMARAL 4
W pierwszej połowie dwukrotnie niecelnie strzelał. Jego wybory były złe. Wymagamy od niego dużo więcej. Przeciętny występ

KAMIL JÓŹWIAK 3
Szybkości nie stracił, ale był denerwująco chaotyczny. Miał szansę w 29 min. ale źle wykończył kontrę. Po przerwie niewidoczny.

CHRISTIAN GYTKJAER 5
W pierwszej połowie odcięty od podań, ale w 65 min. był tam, gdzie trzeba. Szkoda, że chwilę później zmarnował kapitalną okazję.

Grali także

• DARKO JEVTIĆ (2) - Sprokurował rzut karny dla Zagłębia
  • TYMOTEUSZ KLUPŚ (bez oceny) - grał za krótko
  • TIMUR ŻEMALETDINOW (bez oceny) - Zanotował debiut w Lechu ale grał zbyt krótko, by go ocenić. Zdołał jednak raz strzelić.
Na trybunach podczas meczu Lech Poznań - Zagłębie Lubin pojawiło się niespełna 13 tys. kibiców. Jeśli byłeś wśród nich, to koniecznie obejrzyj nasze zdjęcia. Może jesteś na którymś?Zobacz kolejne zdjęcie --->

Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1:2: Byłeś na meczu? Znajdź się...