Lech Poznań zdobywa Wrocław i pokonuje Śląsk 1:0. "Wejście smoka" Skórasia! Kolejorz znów liderem. Zobacz, jak oceniliśmy lechitów

Rezerwowy Michał Skóraś strzelił we Wrocławiu, w 48 minucie, gola na wagę zwycięstwa. Kolejorz zdobył we Wrocławiu bezcenne trzy punkty i przynajmniej do soboty wskoczył na fotel lidera. Trener Maciej Skorża w wyjściowym składzie, w porównaniu do meczu z Jagiellonią, dokonał z różnych względów, aż ośmiu zmian. Eksperymentalne zestawienie przyniosło oczekiwany skutek. Szeroka kadra okazała się atutem poznaniaków, choć nie było to porywające widowisko. Lechici wygrali we Wrocławiu po raz pierwszy od czterech lat przy wsparciu ok. 2200 kibiców Kolejorza. Zobaczcie, jak oceniliśmy zawodników Macieja Skorży za to spotkanie w skali 1-10.Zobacz, jak oceniliśmy lechitów --->Adam Jastrzębowski