Lech Poznań zremisował z Wartą [ZDJĘCIA]

JAC
Piłkarze Lecha Poznań zremisowali we Wronkach w meczu sparingowym z Wartą Poznań 2:2 (1:1). Obie bramki dla lechitów zdobył Vojo Ubiparip.

Spotkanie toczyło się na zaśnieżonym boisku przy ul. Leśnej. Gracze Kolejorza zaskoczyli zielonych już w 3. minucie, kiedy Vojo Ubiparip przerzucił piłkę nad wybiegającym Łukaszem Radlińskim i ta wpadła do siatki. Warta wyrównała krótko przed przerwą, wykorzystując błąd w obronie lechitów, a gola zdobył Marcin Trojanowski.

Tuż po przerwie swojego drugiego gola zdobył Ubiparip. Lechici nie utrzymali jednak prowadzenia, bo Mateusz Pogonowski wyrównał na 2:2 w 68. minucie.

O godzinie 13.30 piłkarze Lecha zagrają drugi sparing, a rywalem będzie Flota Świnoujście.

Lech Poznań - Warta Poznań 2:2 (1:1)
bramki: 1:0 - Vojo Ubiparip (3), 1:1 - Marcin Trojanowski (41), 2:1 - Vojo Ubiparip (49), 2:2 - Mateusz Pogonowski (68).
Lech: Karol Szymański (46 Aleksander Wandzel) - Tomasz Kędziora, Jan Bednarek, Wiktor Witt, Emil Szczupakowski (69 Adrian Cierpka) - Gergo Lovrencsics, Szymon Drewniak, Szymon Zgarda (73 Maciej Orłowski), Adam Gajda, Michał Jakóbowski (86 Patryk Wolski) - Vojo Ubiparip.

Warta: Łukasz Radliński (46 Adrian Lis) - Przemysław Kanarek, Maciej Wichtowski, Adrian Bartkowiak (66 Wojciech Onsorge), Przemysław Otuszewski (60 Adrian Cieślak) - Tomasz Magdziarz, Alain Ngamayama, Paweł Czoska (74 Robert Ziętarski), Mateusz Pogonowski (77 Rafał Napierała), Marcin Trojanowski (60 Filip Naumčevski) - Krzysztof Bartoszak (46 Igor Jurga).