Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1:2: Oceniamy piłkarzy Kolejorza po porażce. Kto był najsłabszy na boisku?

Lech Poznań przegrał z Lechią Gdańsk 1:2, a wynik meczu został ustalony już w pierwszej połowie. Niestety dla Kolejorza była to pierwsza porażka na wyjeździe,

Grzegorz Dembiński

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/6] Następne

Lech Poznań przegrał z Lechią Gdańsk 1:2, a wynik meczu został ustalony już w pierwszej połowie. Niestety dla Kolejorza była to pierwsza porażka na wyjeździe, a niektórzy piłkarze rozegrali jedne ze słabszych spotkań w swoim wykonaniu w lidze. Sprawdźcie, jak oceniliśmy zawodników Lecha Poznań po spotkaniu z ekipą Piotra Stokowca.