Legia - Lech na żywo [WYNIK, RELACJA ONLINE, LIVE]

KQ, LEM
Legia - Lech na żywo [WYNIK, RELACJA ONLINE, LIVE] Bartek Syta
Mecz Legia Warszawa - Lech Poznań w Warszawie za nami. Dzisiejsze starcie Legia - Lech w ramach 31. kolejki T-Mobile Ekstraklasy zakończyło się wynikiem 1:2. Zobacz relację i zdjęcia z meczu Legia - Lech na naszej stronie!

Legia Warszawa przegrała z Lechem Poznań i straciła prowadzenie w tabeli ekstraklasy

W 47. minucie bramkę dla Lecha Poznań strzelił Darko Jevtić, a chwilę później, w 49. minucie kolejnego gola dla Kolejorza zdobył Karol Linetty.

W 54. minucie gola dla Legii strzelił Ivica Vrdoljak.

Mecz zakończył się wynikiem 1:2.

Wynik meczu Legia - Lech:

Czym trener Kolejorza Maciej Skorża w sobotę zaskoczy w Warszawie Legię? Lech Poznań ma jeden cel: zrewanżować się za porażkę w finale Pucharu Polski i zepchnąć Legię z fotela lidera.

ZOBACZ: Legia - Lech: Gdzie na żywo w telewizji, ONLINE, LIVE [LEGIA - LECH 2015 RELACJA TV]

- To jest niezwykle ważny moment tego sezonu. Rozpoczynamy rundę finałową. Każde z sześciu spotkań będzie bitwą - mówi trener Lecha Maciej Skorża.

Areną tej pierwszej, strategicznej, będzie stadion Legii przy Łazienkowskiej. Kolejorz znowu ma szansę zrzucić warszawski zespół z fotela lidera. Musi jednak wygrać, co nie będzie łatwe, bo Legia po zdobyciu Pucharu Polski odzyskała pewność siebie i ma przewagę psychologiczną.