Legia Warszawa - Lech Poznań: Oceniamy lechitów po meczu

Mecz Legia Warszawa - Lech Poznań zakończył się wynikiem 1:0 dla warszawskiego klubu. Sprawdź, jakie oceny wystawiliśmy piłkarzom Kolejorza

Zobacz:
Kolejorz grał ambitnie, ale nie ustrzegł się błędu

Maciej Gostomski 5
Pewnie sam nie spodziewał się, że przy Łazienkowskiej będzie miał tak mało pracy. Gdyby w 37 min udało mu się przeciąć podanie Jodłowca, zachowałby czyste konto. W 87 min zatrzymał szarżę Ojaamy i uchronił Lecha przed stratą drugiej bramki

Mateusz Możdżeń 5
Poprawny w defensywie, próbował w końcówce wspomóc kolegów z ataku. Na tle szybkiego Ojaamy nie wygladał Ÿźle. Z wyjątkiem początku meczu radził sobie z Estończykiem dobrze.

Hubert Wołąkiewicz 6
Dobrze dyrygował grą defensywy Lecha, miał kilka spektakularnych odbiorów przed polem karnym. Kapitan nie zawiódł, dobrze się ustawiał i imponował spokojem

Marcin Kamiński 4
Miał udział przy golu Legii, gdy nie upilnował Radovica. Pytanie czy nie był pchnięty przez Serba. Nawet ogladając telewizyjne powtórki trudno o jednoznaczną odpowiedźŸ. Poza tym poprawny występ

Barry Douglas 5
Walczył, biegał dał w tym meczu z siebie wszystko, ale tym razem zabrakło trochę dokładnoœci przy jego doœśrodkowaniach. W obronie skuteczny

Łukasz Trałka 4
Gdyby nie sytuacja z 37 min. dostałby dużo lepszą ocenę. No ale skoro dał się zaskoczyć tak wolnemu i ograniczonemu piłkarsko zawodnikowi jak Jodłowiec, to nie zasługuje na więcej. To był kluczowy błąd w tym meczu

Karol Linetty 5
Zagrał przyzwoicie, miał lepsze i gorsze momenty. Starał się kreować grę, ale powinien być bardziej odważny

Gergo Lovrencsics 4
Spodziewaliœmy sie po nim dużo więcej. Miał na początku duża ochotę do gry, ale w miarę upływu czasu był coraz bardziej bezbarwny. Kilka razy powinien energiczniej wbiec w pole karne

Kasper Hamalainen 5
W pierwszej połowie niewidoczny, dotarł na Łazienkowską dopiero po przerwie. W kilku sytuacjach zabrakło mu trochę szczꜶcia by wyjœć na czystą pozycję. Starał się, ale bez wymiernych efektów

Szymon Pawłowski 7
Najlepszy piłkarz Lecha. Gdyby koledzy dostosowali się do jego poziomu, Kolejorz rozbiłby Legię w puch. Niestety tym razem Szymek nie miał odpowiedniego wsparcia i stąd ten rezultat

Łukasz Teodorczyk 5
W pierwszej połowie urywał się obrońcom dopiero w samej końcówce. W drugiej bardziej absorbował defensywę gospodarzy. Dużo biegał, walczył, ale niestety potwierdził opinie, że potrzebuje czterech sytuacji by strzelić gola