Letni Targ Rodzinny – w środku lata, w sercu Poznania!

Materiał informacyjny Międzynarodowe Targi Poznańskie
W dniach 11-12 lipca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich szykuje się kolejny atrakcyjny weekend. W ramach kampanii #WracamyDoGry odbędzie się Letni Targ Rodzinny.

Wydarzenie dedykowane jest całym rodzinom i będzie sprzyjać poznawaniu miejsc i aktywności, które łączy wspólne spędzanie czasu i świetna zabawa.

Po pierwsze, na Letnim Targu Rodzinnym będzie można m.in. zapoznać się ciekawymi miejscami, które warto odwiedzić rodzinnie podczas weekendu: miastami, gminami, atrakcjami turystycznymi. Do eksplorowania uroków Wielkopolski zapraszać będą m.in. Wielkopolska Organizacja Turystyczna, Centrum Edukacji Regionalnej i Przyrodniczej w Mniszkach, miasto Wągrowiec, gmina Międzychód i Lokalna Grupa Działania Gościnna Wielkopolska, a o bezpieczeństwie podczas podróżowania będzie można porozmawiać z ekspertami GSU Ubezpieczenia.

Drugim filarem Letniego Targu Rodzinnego będą liczne aktywności sportowe przygotowane z myślą o całych rodzinach. Wśród nich m.in.:

  • zajęcia fitness prowadzone przez instruktorów z Calypso Fitness Club i Egurrola Fitness Club: godzina z jogą, zumba dla mam z dziećmi, pilates oraz genialny POUND® w wersji dla dorosłych i dla dzieci, czyli trening zainspirowany uzależniającą, energetyzującą i wyciskającą poty grą na perkusji;
  • warsztatach jazdy na rolkach, które poprowadzi Jakub Ciesielski ZICO, Mistrz Polski w jeździe szybkiej; w programie zajęcia dla początkujących i nauka jazdy szybkiej dla chcących brać udział w zawodach;
  • Letni Bieg Targowy dla dorosłych i dzieci organizowany przy wsparciu gRUNwald team Poznań – więcej informacji i zapisy >>>
  • zajęcia sportowe dla dzieci z Akademią Piłkarską Reissa;
  • szalone elektryczne gokarty i wesołe miasteczko z wenecką karuzelą i dmuchańcami.

W ofercie Letniego Targu Rodzinnego nie zabraknie też propozycji dla tych, którzy mniej dynamicznie spędzają wolny czas. Będzie można wziąć udział w wakacyjnych mini lekcjach języka angielskiego, a także uzupełnić wakacyjną biblioteczkę, ponieważ na ekspozycji pojawią się poznańskie wydawnictwa, w tym Zakamarki znane z kultowych książek dla dzieci o przygodach o Pippi, Emila czy dzieci z Bullerbyn, oraz wydawnictwa: Poznańskie i Kameleon. Podczas wydarzenia pojawią się też radiowe koziołki Radia Poznań, które będą rozdawać balony dla najmłodszych.

Letni Targ Rodzinny będzie wakacyjnym rogiem obfitości. Podczas wydarzenia każdy znajdzie coś dla siebie, a najważniejsze, by ten czas spędzić z rodziną na doskonałej zabawie, którą szykują Grupa MTP i partnerzy wydarzenia.

Więcej informacji o wydarzeniu na www.mtp.pl
Dołącz do wydarzenia na Facebook!

LETNI TARG RODZINNY - GODZINY OTWARCIA:

sobota: 10.00-17.00 | niedziela: 10.00-16.00

Bilety: Tobilet.pl