Lewandowski i jego 5 goli w 9 minut. Internet oszalał! [MEMY, DEMOTYWATORY]

KQ
Robert Lewandowski strzelił 5 goli w 9 minut! Bayern Monachium wygrał z Wolfsburgiem 5:1 a wszystkie gole dla mistrzów Niemiec zdobył Polak. Internet oszalał na punkcie "Lewego" po tym wyczynie. Zobacz memy i demotywatory!

Pięć goli w 9 minut i najszybszy hat-trick w historii Bundesligi. Rekordowy mecz Lewandowskiego

8 minut i 59 sekund. Tyle czasu potrzebował Robert Lewandowski do strzelenia pięciu goli w meczu Bayernu Monachium z VfL Wolfsburg. Polak pojawił się na boisku dopiero na początku drugiej połowy spotkania i już w 51. minucie po raz pierwszy pokonał bramkarza rywali. Trzy bramki zdobył w 202 sekundy, co jest najszybszym hat-trickiem w historii Bundesligi. Dodatkowo kapitan naszej reprezentacji został pierwszym piłkarzem od 1991 roku, który zaliczył pięć trafień w meczu niemieckiej ekstraklasy.

Wtorkowy wyczyn Roberta Lewandowskiego nie uszedł uwadze internautów. Pięć goli strzelonych VfL Wolfsburg sprawiło, że Polak stał się bohaterem wielu memów.