Piotr Rzepecki
Adam Jastrzębowski
Liga Konferencji. Lecha Poznań w czwartek 16 marca czeka starcie rewanżowe 1/8 finału LKE ze szwedzkim Djurgarden. Rywal "Kolejorza" w portalach społecznościowych udostępnił film z kulis przygotowań przed meczem. Kamera uchwyciła skład Lecha rozpisany przez analityków Djurgarden i można w nim dostrzec zabawną pomyłkę - przekręcono nazwisko jednego z piłkarzy mistrza Polski.

Filip "Skymczak" w zestawieniu Lecha Poznań

Pomyłka dotyczy Filipa Szymczaka, który najpewniej mecz w Sztokholmie rozpocznie od pierwszej minuty. Nazwisko 20-letniego napastnika zapisano "Skymczak". Jest to widoczne na materiale zrealizowanym przez klubowe media w programie dotyczącym kulis przed rewanżowym starciem z Lechem Poznań.

Przypomnijmy, pierwsze spotkanie w Poznaniu zakończyło się wygraną Lecha 2:0. Bramki zdobyli Antonio Milić i Filip Marchwiński. Wspomniany Szymczak zagrał 75 minut.

Jeśli Lech awansuje, to znajdzie się w gronie najlepszej ósemki turnieju. Losowanie par ćwierćfinałowych LKE w piątek 17 marca w szwajcarskim Nyonie.

Mecz Djurgarden - Lech Poznań odbędzie się z kolei w czwartek o godz. 18:45. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania na portalu GOL24.