Ligi Red Box: Wyniki i tabele

LUMAR
Poniżej podajemy wyniki zanotowane w minionym tygodniu w piłkarskich ligach Red Box. Prezentujemy także najlepszych strzelców w poszczególnych ligach. UWAGA! Tabele aktualne na 30 maja 2012.

Ekstraliga
Rebis Dom Wydawniczy - Ferrex 3:6 (Grabowski, Sobkowiak, Król - Paplaczyk 4, Daniel 2), Auta Terenowe - Import-China.pl 8:4 (M. Scheffs, Brylewski po 2, Klose, Waskowski, Kaczmarek, Laufer - Jereszyński 2, Matys, Mazurek), Nissan Polody - El-Pietz 2:2 (Mirecki, Szpalik - Bromirski 2), Lena Luboń - Rakietowcy 6:1 (Styczyński, T. Młynek po 2, Sz. Młynek, Rejmisz - Ząbek), Lena Luboń - Eurobus 6:2 (Styczyński 3, Sz. Młynek, Wieśko, T. Młynek - K. Grzegorzewicz 2), Auta Terenowe - Ferrex 5:2 (M.Scheffs, Waskowski po 2, Klose - Paplaczyk, J. Makowski), Tanner’s Irish Pub - Rakietowcy 2:1 (Dąbrowski, Barcewicz - Babijów), Shark - Medi-tech 3:4 Wyrwa 2, Kobiela - Frąckowiak, Marek po 2), Rebis Dom Wydawniczy - Medi-Tech 7:3 (Cmok 3, Klimas 2, Sobkowiak, Kałek - Marek 2, Czubiński), Nissan Polody - Tanner’s Irish Pub 5:4 (Pytlak 2, Bączyk, Szpalik, Bromka - Zaremba 2, Jerzykiewicz, Barcewicz), Auta Terenowe - Lena Luboń 9:1 (Waskowski 4, B. Scheffs 2, Niemczyk, Okonowski, Kaczmarek - Styczyński), Import-China.pl - Shark 5:11 (Ratajczak 2, Jereszyński, Górny, Mazurek - M. Grabia, Pachelski, Maćkowiak, Kobiela, Wyrwa po 2, P. Grabia).

1. Auta Terenowe 8 24 67-16
2. Nissan Polody 9 20 39-23
3. Medi-Tech 9 16 28-26
4. El-Pietz 7 15 27-19
5. Tanner's Irish Pub 8 15 28-25
6. Ferrex 7 12 23-24
7. Rebis Dom Wydawniczy 8 10 37-35
8. Lena Luboń 9 9 29-31
9. Import-China.pl 7 7 24-37
10. Shark 9 6 36-46
11. Rakietowcy 8 6 20-52
12. Eurobus 7 0 20-44

Czołowi strzelcy:
Maciej Waskowski (Auta Terenowe) - 24, Mateusz Styczyński (Lena Luboń) - 14, Łukasz Marek (Medi-Tech) - 13.

I Liga

United 1998 - Pizzeria Gallipoli 5:3 (Lepczyński 2, Grabowski, Dylewicz, Śledziński - Zimniak, Mościpan, Różański 1), Andersia Hotel Experts - G4S 3:2 (Mrowiński 2, Tretyn - Kokosiński, Jędrzejczak), Tesat - Pizzeria Gallipoli 4:5 (Grocholewski 2, Cielecki, Dutkiewicz - Do. Iwanow 3, Landskowski, Iwański), Andersia Hotel Experts - B&M Professional 3:4 Niewmierzycki, Tretyn, Zbański - Gohling 3, Delik), L.S. Dębiec - Tennessee 4:3 (Ł. Połczyński, Bryl, Sobolewski, Lebioda), Centra Exide - Drużyna Szpiki 3:8 (Murawski 2, Antkowiak - Rogalski, Adamczak po 2, Iżykowski, Kunszowicz, Konieczny, Poprawa), Kolporter Poznań - I got it from POZnan*ia 3:6 (Korbik, Białobrzeski, Wrześniacki - Skorupka 5, Mosiądz), Agawa Club - PBG 5:3 (Kazana 3, Łukasik, Cepiński - Majchrzak, Domagała, Gajewski), United 1998 - Decathlon Team Swadzim 1:2 (Kłos - Bartkowiak, Czaja), Kolporter Poznań - Centra Exide 4:5 (Oszmałek 2, Krysztofiak, Palacz - Rura 3, Bogacki, Murawski), L.S. Dębiec - Decathlon Team Swadzim 1:9 (Schmidtke - Majer, Czaja po 3, Balcerek 2, Suchecki).

1. Tennessee 8 18 50-28
2. Centra Exide 9 18 40-29
3. Andersia Hotel Experts 8 18 30-20
4. Drużyna Szpiku 8 18 30-23
5. Decathlon Team Swadzim 7 16 34-14
6. G4S 9 16 38-25
7. L.S.Dębiec 10 13 38-48
8. United 1998 7 12 19-17
9. Tesat 9 12 26-33
10. Agawa Club 9 12 32-41
11. PBG 9 11 32-31
12. Kolporter Poznań 7 6 28-26
13. I got it from POZnan*ia 8 6 19-31
14. Pizzeria Gallipoli 9 6 27-48
15. B & M Professional 9 3 23-52

Czołowi strzelcy: Dariusz Chandze (Tennessee) - 18, Robert Sobolewski (L.S.Dębiec) - 14, Paweł Lebioda (Tennessee) - 14.

II liga Grupa A

Bentley - FC Grunwald 5:2 (Jabłecki 4, Rudzki - Zych, Banach), OMI lifts - Iron House 7:2 (B. Tritt 3, Strojek 2, Rachuta, Mikusek - Pietrzak, Żak), draco.info.pl - Itrap 2:1 (Pierzchlewicz, Laskowski - Jakubowski), Budchem - Abies 2:2 (Szary, Kmiećkowiak- Gmiński, Filipczak), Tropicana - Horeca Team - draco.info.pl 5:4 (Norek 3, Szaroleta, Michalak - Kowalczyk 2, K. Kaźmierczak, Wojtczak), OMI lifts - Eurofol 7:2 (B. Tritt 3, Machiński, Pieczyński po 2 - Chutek, Juś), Pollana - Forfiter Poznań 4:5 (Sikorski 3, Kołodziejczak - Wykrętowicz 3, Kuraszkiewicz, Małaszyński), Geobiz - Iron House 8:1 (Kozłowski, Maciejewski, Tuliszka po 2, Kuliński, Ł. Bogaczyk - Pietrzak), Bentley - Itrap 6:1 (Jabłecki 5, Mykaj - Wróblewski).

1. OMI lifts 9 24 47-19
2. draco.info.pl 9 24 36-13
3. Bentley 8 21 43-19
4. Geobiz 11 19 52-29
5. Tropicana - HoReCa Team 10 17 35-27
6. Leśne Dziadki 8 13 20-19
7. Budchem 10 13 23-24
8. FC Grunwald 9 11 28-30
9. Itrap 10 11 23-39
10. Iron House 9 8 28-41
11. Abies 9 8 25-39
12. Pollana 9 7 31-47
13. Forfiter Poznań 9 6 23-51
14. Eurofol 8 2 18-35

Czołowi strzelcy:Piotr Jabłecki (Bentley) - 28, Bartosz Tritt (OMI lifts) - 18, Łukasz Norek (Tropicana-HoReCa).

II Liga Grupa B

Cosmoworker - Canappka 5:0 (Perzyński 3, Sobieraj, Korzeń), Red Box - HLB Sarnowski&Wiśniewski 8:5 (Komorowski, Batura, B. Jankowiak, M. Jankowiak po 2 - Tonder 5), ING Lwy - Carlsberg ASC 3:3 (Sobiak 2, Krajniak - Zaworski 2, Skorupiński), Urząd Miasta Poznania - Mayart 2:2 (Czyż 2 - Drozdowski, Strecka), Castorama Poznań - Ciepłownik 3:2 9Rybarczyk, Zimny, Frąckowiak - Janas, A. Forszpaniak), Castorama Poznań - Trauma 4:5 (Hajzler 2, Rybarczyk, Frąckowiak - Baldersheim, Aboagye, Kvernes, Byrkjeflot, Styles), Canappka - Schattdecor 10:5 (Rogulski 5, Rybarczyk 2, Pietrucki, Kledzik, Tańczak - Ł. Siwecki 3, Mielcarek, Wróblewski), Mayart - Cosmoworker 1:4 (Drozdowski - Fojut 2, Ma. Bury, Mi. Bury), Ciepłownik - Carlsberg ASC 8:6 (Janas 3, P. Forszpaniak 2, Lipiecki, Chwaliszewski, R. Ratajczak 1 - Pokaczajło 5, Senderski 1), Red Box - ING Lwy 3:1 (Batura, Baranowski, B. Jankowiak - Sobiak).

1. Cosmoworker 9 22 29-9
2. Urząd Miasta Poznania 9 21 27-13
3. Niereal 7 15 41-25
4. Ciepłownik 9 15 44-39
5. Trauma 9 15 37-36
6. ING Lwy 10 14 36-27
7. Mayart 8 13 34-22
8. Carlsberg ASC 9 11 35-37
9. Canappka 8 10 31-28
10. RED BOX 9 10 36-41
11. Schattdecor 8 9 29-43
12. Sarnowski&Wiśniewski 9 3 26-49
13. Castorama Poznań 8 2 17-53

Czołowi strzelcy:
Patryk Forszpaniak (Ciepłownik) - 16, Jakub Tonder (HLB Sarnowski&Wiśniewski) - 16, Łukasz Pokaczajło (Carlsberg ASC) - 14.

III LIGA A
Smoła - sztukapilki.pl 0:4 (Bieńko 2, Radoła, Scott), Starter - Moto-Hurt 1:12 (Grabski - Steinke 4, Bulczyński, Flis po 3, Wawrzyniak 2), PIMR - SM Poznań 4:10 (Rogalski, Grabowski po 2 - Janiak 5, Kulczyk 3, Nowak, Springer), BN&JM - Grodno Elektryczne Hurtownie 5:3 (Dziamski 2, Szpoper, Drobniuch, Krajewski - Matysiak 2, Krzemiński), Intermarche - Wuwuzela Poznań 8:1 (Nowakowski 3, Trusewicz, Koźmiński po 2, Balicki - Nowaczyk), FC Arvato - Rebis II 5:3 (Różański 3, Skowroński, Olejniczak - Gacki 2, Kocik), Brico Depot Team - Moto-Hurt 3:7 (Jezierski, Polak, Granos - Napierała 4, Steinke 2, Skibiński), Czarna Brygada - FC Arvato 1:7 (Bączyk 1 - Skowronek 4, Kubiak, Różański, Nowak), Brico Depot Team - Energia Lecha 3:12 (Sawicki, Romański, Polak - Dering 7, Ćmielewski 4, Fajfer).

1. PIMR 8 21 59-30
2. FC Arvato 9 21 51-27
3. Czarna Brygada 11 21 36-30
4. BN&JM 8 19 43-23
5. Moto-Hurt 9 18 67-38
6. SM Poznań 10 17 54-40
7. Smoła 8 16 31-23
8. Energia Lecha 9 15 56-40
9. Intermarche 9 12 32-36
10. Rebis II 7 9 40-34
11. Starter 10 8 34-55
12. sztukapilki.pl 9 6 20-31
13. Brico Depot Team 8 6 23-42
14. Grodno Elektr. Hurt. 8 3 14-49
15. Wuwuzela Poznań 9 1 10-72

Czołowi strzelcy
: Damian Grabowski (PIMR) - 35, Bartosz Dering (Energia Lecha) - 28, Arkadiusz Steinke (Moto-Hurt) - 23.

III LIGA B
Plus MPM Team - Nuovo 0:18 (Sauermann 8, Libera 4, Wiśniewski 3, Gąska 2, Kubiak), KS Arvato Services - Paintball w Mieście 4:3 (Hercka 3, Pochylski - Kobylarz 3), Ambassadors - Z.P. Szpiki 3:0 (Ratajczak 2, Foks), Utal - Troglodyci 5:4 (Jankowski 3, Steinke, Szambelan - Insiak 3, Kociemba), Saturn - Inea Team 8:2 (Niedzielski 3, Owedyk 2, Mierzejewski, Fenske, Skrzypek - Jańczak 2), Plus MPM Team - Domrel 1:12 (Pacenko - A. Qaraqish 5, B. Weinert 3, Gruszka, Tomczyk, A. Weinert, Zarychta), PHPU Mir-Bud - Nuovo 3:1 (Grunt 2, Chmal - Libera 1), Inea Team - Bar Metka Team 2:4 (Jańczak 2 - Jaskowski, Meksa, Pietrzak, Bartkowiak), KS Arvato - Fresh Team 2:5 (R. Rosik, Hercka - Sieniawski, K. Zydlewicz po 2, Żurek).

1.PHPU Mir-Bud 8 24 46-10
2.Domrel 10 21 41-20
3.Blue Boys 10 20 33-18
4.Troglodyci 9 18 53-20
5.Utal 8 17 34-26
6.Nuovo 9 16 44-25
7.Ambassadors 8 16 28-13
8.Saturn 10 15 38-37
9.KS Arvato Services 10 11 30-31
10.Bar Metka Team 8 10 26-30
11.Z.P. Szpiki 11 10 30-38
12.Fresh Team 8 6 28-32
13.INea Team 10 6 29-55
14.Paintball w Mieście 8 6 23-54
15.Plus MPM Team 9 0 11-85

Czołowi strzelcy: Dawid Sauermann (Nuovo) - 18, Damian Michalski (Troglodyci) - 14, Bartosz Weinert (Domrel) - 14.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie