LINEA otwiera drzwi do swoich domów

RED
Linea otwiera drzwi do swoich domów
Linea otwiera drzwi do swoich domów
Już w ten weekend, czyli w dniach 20-21.02.2016, deweloper LINEA zaprasza na „Drzwi Otwarte”. W godzinach 10.00 – 16.00 prezentowana będzie inwestycja Dąbrówka Leśna Polana w podpoznańskim Dopiewcu oraz Osada Leśna w Dąbrówce. Do dyspozycji potencjalnych klientów będą konsultanci, którzy szczegółowo opowiedzą o wszelkich zaletach osiedla i charakterystyce oferowanych domów.

Podczas „Drzwi Otwartych” między innymi pokazany zostanie hit cenowy – czyli Forma - mieszkanie dwupoziomowe z ogródkiem za jedyne 279 000 złotych. Ten sam projekt w wybranych lokalizacjach i opcji „pod klucz” dostępny będzie już za kwotę 299.000 zł! Budynek Forma to kompleks czterech mieszkań dwupoziomowych z ogrodami, o powierzchniach od 69,51 do 73,90 m.kw.

Dodatkowo, podczas „Drzwi Otwartych” udzielane będą na miejscu porady dotyczące kredytów hipotecznych. Doradca kredytowy przedstawi także szczegóły uzyskiwania dofinansowania z programu MdM.

Spółka LINEA prowadzi działalność na rynku deweloperskim już od kilkunastu lat. W tym okresie zrealizowała mieszkania i domy już dla ponad 1000 rodzin. Zbudowała także wiele kilometrów dróg, terenów zielonych oraz uczestniczyła w budowie szkół, przedszkoli, kościoła czy centrum handlowego. Wszystko po to aby zagwarantować mieszkańcom inwestycji Osada Leśna oraz Leśna Polana, wysoki komfort życia.

Projekt Osada Leśna, który zadebiutował 15 lat temu zdobył uznanie i renomę nie tylko wśród jej mieszkańców ale także postronnych obserwatorów branży. W 2012 roku inwestycja ta została uznana jedną z najlepiej zagospodarowanych przestrzeni publicznych w Wielkopolsce. Tak zadecydowało jury konkursu na „Najlepiej Zagospodarowaną przestrzeń publiczną w Wielkopolsce”, organizowanego przez Towarzystwo Urbanistów Polskich.

Z kolei „Dąbrówka Leśna Polana” to kontynuacja projektu, którego budowa zaczęła się w 2011 roku. Osiedle składa się z 6 rodzajów budynków o nazwach Atrium, Piano, Etiuda, Sonata, Forma i Villa. A już niebawem pojawi się nowy 7-my typ zabudowy o nazwie Largo. Klucze do swoich domów i mieszkań odebrało tu już około 200 mieszkańców.

Deweloper nie zwalnia jednak tempa i sukcesywnie rozbudowuje obie inwestycje, dalej proponując zabudowę jedno- oraz wielorodzinną. Na przyszłych mieszkańców czekają tak pożądane obecnie na rynku gotowe już domy i mieszkania. Na osiedlu Osada Leśna są to projekty budynków o nazwie Forma o powierzchniach od 70 do 75 m.kw. Natomiast Leśna Polana dysponuje gotowymi mieszkaniami i domami, których powierzchnia waha się od 52 do 99 m.kw.

Co ważne, wszystkie nieruchomości oferowane przez dewelopera Linea spełniają wymogi dopłat w programie Mieszkanie dla Młodych. Ceny mieszkań rozpoczynają się już od 3.985 złotych brutto za m.kw. Warto zaznaczyć, że głównym celem działalności deweloperskiej spółki LINEA jest tworzenie komfortowych lokali cechujących się wysoką estetyką i funkcjonalnością. Dbałość o małą architekturę, o każdy szczegół widać na każdym kroku.

Niezaprzeczalną zaletą obu inwestycji jest otoczenie terenami zielonymi. Bliskość lasu Zakrzewskiego, pozwala na odpoczynek i rekreację znacząco podnosząc jakość życia w Osadzie Leśnej i Leśnej Polanie. Mieszkańcy doceniają także, że gmina Dopiewo, gdzie zlokalizowane są inwestycje, jest jedną z najlepiej skomunikowanych gmin w podpoznańskiej aglomeracji. Szybkie dotarcie do centrum Poznania ułatwia ekspresowa droga S11 oraz węzeł z autostradą A2. Podróż pociągiem zajmuje natomiast 14 minut.

Szczegóły na: www.linea.com.pl

Ćwiczenia WOT w pasie przygranicznym z Białorusią

Wideo

Dodaj ogłoszenie