MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Małżeństwa z 50-letnim stażem u prezydenta Grobelnego [ZDJĘCIA]

Bogna Kisiel
Uroczystość z udziałem jubilatów odbyła się wczoraj w Sali Białej. Parom małżeńskim towarzyszyli najbliżsi. Był czas na życzenia oraz chwilę wspomnień o wspólnie przeżytych latach
Uroczystość z udziałem jubilatów odbyła się wczoraj w Sali Białej. Parom małżeńskim towarzyszyli najbliżsi. Był czas na życzenia oraz chwilę wspomnień o wspólnie przeżytych latach Waldemar Wylegalski
Pary małżeńskie, które przeżyły razem 50 i więcej lat prezydent Poznania, Ryszard Grobelny zaprosił w poniedziałek do Sali Białej Urzędu Miasta. Jubilaci otrzymali medale, listy gratulacyjne i kwiaty.

Kwiaty, medale za długoletnie pożycie oraz listy gratulacyjne otrzymali małżonkowie, którzy przeżyli wspólnie 50 i więcej lat. Uroczystość z udziałem jubilatów odbyła się wczoraj w Sali Białej Urzędu Miasta.

Wyjątkowych gości podejmował prezydent Ryszard Grobelny.

Na spotkanie zostali zaproszeni: Mirosława i Stanisław Dębscy, Stefania i Jarosław Dolatowie, Jolanta i Wacław Duda, Marta i Ignacy Garczykowie, Emilia i Zygmunt Gawelscy, Zofia i Lech Grodziccy, Aniela i Edmund Joachimiakowie, Wanda i Marian Kania, Danuta i Andrzej Kolanowscy, Anna Krygicz-Kołodziejczak i Wojciech Kołodziejczak, Bożena i Jerzy Krzyśka, Longina i Julian Ławiccy, Jadwiga i Walenty Marciniakowie, Łucja i Szczepan Marcinkowscy, Stefania i Józef Mikułowie,Teresa i Władysław Mydlarzowie, Maria i Stanisław Nowaccy, Waleria i Stefan Nowakowie, Jadwiga i Wojciech Nowakowie, Ludosława i Henryk Osuchowie, Maria i Jan Parchimowiczowie, Maria i Tadeusz Piernikowie, Joanna i Franciszek Pejka, Anna i Gustaw Płuciszowie, Sylwia i Zbigniew Silscy, Maria i Bogumił Słupińscy, Wiesława i Andrzej Stanisławscy, Emilia i Tadeusz Szaniawscy, Kazimiera i Edmund Szaroleta, Nina i Henryk Wielgoszowie, Teresa i Józef Zielińscy.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gloswielkopolski.pl Głos Wielkopolski