MAMA I JA | Które dziecko z mamą pojawią się na okładce...

  MAMA I JA | Które dziecko z mamą pojawią się na okładce "Magazynu Rodzinnego" Głosu? Czekają wspaniałe nagrody! Wybierz i zagłosuj!

  Akcja specjalna MAMA I JA

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  MAMA I JA | Które dziecko z mamą pojawią się na okładce "Magazynu Rodzinnego" Głosu? Czekają wspaniałe nagrody! Wybierz i zagłosuj!
  Jak co roku z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka tworzymy wielką galerię zdjęć wielkopolskich mam z ich pociechami. Nasi Czytelnicy wybiorą zdjęcia, które ozdobią okładkę Magazynu Rodzinnego "Głosu Wielkopolskiego". Czekają wspaniałe nagrody - między innymi wycieczka do Paryża i Disneyland'u!
  MAMA I JA | Które dziecko z mamą pojawią się na okładce "Magazynu Rodzinnego" Głosu? Czekają wspaniałe nagrody! Wybierz i zagłosuj!


  KLIKNIJ I ZOBACZ RANKING POWIATOWYCH LIDERÓW PLEBISCYTU


  Kliknij i zobacz aktualne wyniki plebiscytu MAMA I JA:


  KLIKNIJ i głosuj


  Szczęśliwa mama z dzieckiem to jeden z najpiękniejszych fotograficznych kadrów na świecie. Takie zdjęcia są piękne, wzruszające, pełne radości i uśmiechu. Dlatego tak chętnie dzielimy się nimi z innymi w mediach społecznościowych. Z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka, fotografie wielkopolskich mam i ich dzieci pokażemy w naszym serwisie i wydrukujemy w gazecie.  Ważne terminy

  • Najpiękniejsze zdjęcia mam z dziećmi zostaną wybrane w powiatach województwa wielkopolskiego.
  • Głosowanie na najpiękniejsze fotografie rozpocznie się 26 kwietnia i będzie trwać do 24 maja, do godz. 21.00.
  • Przyjmowanie zgłoszeń zostało zakończone.

  Na laureatów plebiscytu czekają WSPANIAŁE NAGRODY


  Mamy i dzieci ze zdjęć, które zdobędą najwięcej głosów w każdym mieście i powiecie dostaną w nagrodę:
  • publikację zdjęcia w specjalnym dodatku z okazji Dnia Dziecka do „Głosu Wielkopolskiego” w sobotę,1 czerwca br. Zdjęcie, które trafi na okładkę gazety zostanie wykonane podczas specjalnej sesji wkrótce po zakończeniu finałowego głosowania.
  • oprawiony w ramkę pamiątkowy dyplom wraz ze zdjęciem
  • zaproszenie dla 4. osobowej rodziny do Parku Zabaw Bogilu.

  Park Zabaw Bogilu to miejsce, które pozwala na relaks, wspaniałą zabawę i wypoczynek na łonie natury z możliwością zorganizowania imprezy urodzinowej, spotkania rodzinnego czy pikniku szkolnego. Park Zabaw Bogilu dysponuje miejscami pod zadaszeniem, na łonie natury, przy ognisku czy przy grillu. Niezależnie od pogody można w nim wyprawić, niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla dzieci, zakończenie przedszkola czy szkoły, kameralne spotkanie rodzinne lub dużą imprezę firmową.

  Tutaj przeczytasz więcej o Parku Zabaw Bogilu


  • zestaw kosmetyków dla mamy
  • dużą pluszową maskotką z limitowanej serii „Miś Głosek” dla dziecka


  • duży zestaw rysownika Zębozaurus od firmy TOMA dla dziecka  oraz podwójne zaproszenie do Jump Areny, największego w Wielkopolsce parku trampolin!
  TU PRZECZYTASZ WIĘCEJ O JUMP ARENIE  Laureaci drugich i trzecich miejsc w każdym powiecie także otrzymają zestaw kosmetyków dla mam oraz dużą pluszową maskotkę z limitowanej serii „Miś Głosek” dla dziecka a także podwójne zaproszenie do Jump Areny, największego w Wielkopolsce parku trampolin.


  GŁÓWNA NAGRODA


  Główne nagrody w naszej akcji czekają na mamy i dzieci, które zdobędą najwięcej głosów wśród laureatów głosowań prowadzonych osobno we wszystkich miastach i powiatach. Zwycięzcy w tym wojewódzkim rankingu, poza publikacją zdjęcia na pierwszej stronie głównego wydania Magazynu Rodzinnego "Głosu Wielkopolskiego” w Dzień Dziecka, 1 czerwca, otrzymają dwuosobowe zaproszenie (dla rodzica i dziecka) na bajkowy weekend w Paryżu i Disneylandzie pełen atrakcji dla dzieci i dorosłych.  Nagrodą dla mamy i dziecka, którzy zdobędą najwięcej głosów w Wielkopolsce będzie także voucher na wyjątkowy tort urodzinowy!

  oraz zaproszenie dla czterech osób na niezwykły koncert Bryana Adamsa w Ergo Arenie w Gdańsku
  TU PRZECZYTASZ WIĘCEJ O TYM WYDARZENIU  II i III miejsce w rankingu wojewódzkim
  Mamy i dzieci, które zajmą drugie i trzecie miejsce w wojewódzkim rankingu laureatów z miast i powiatów otrzymają:
  • voucher na weekendowy pobyt dla 4 osób (z wyżywieniem) w ośrodku Olandia - najbardziej wyjątkowym ośrodku wypoczynkowym w Wielkopolsce położonym w miejscowości Prusim, nad Jeziorem Kuchennym, w Sierakowskim Parku Krajobrazowym. Największe atuty Olandii to niepowtarzalny sielski klimat, stylowe wnętrza, relaksujące spa i cudowne naturalne otoczenie.
   KLIKNIJ i odwiedź stronę internetową Olandii  • voucher na wyjątkowy tort urodzinowy
  • zaproszenie dla czterech osób na niezwykły koncert Bryana Adamsa w Ergo Arenie w Gdańsku.


  TU PRZECZYTASZ REGULAMIN

  Informacji o akcji udziela Tomasz Kierstan
  tel. 502 499 779
  e-mail: plebiscyt@glos.com

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Wideo