MŚ 2022. Mecz Maroko - Hiszpania ONLINE. Wszystko się może...

MŚ 2022. Mecz Maroko - Hiszpania ONLINE. Wszystko się może zdarzyć. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

0 karne

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

• W ćwierćfinale Maroko czeka już na zwycięzcę rywalizacji Portugalii ze Szwajcarią.

• Pierwsza sensacja 1/8 finałów! Maroko w ćwierćfinale mistrzostw świata!!!

• Achraf Hakimi trafia podcinką i Maroko w ćwierćfinale!!!

• Nawet Sergio Busquets się myli!!! Fantastyczna interwencja bramkarza Maroka!

• Unai Simon także broni! Pomylił się Badr Benoun!

• Yassine Bounou broni strzał Carlosa Solera!!!

• Hakim Ziyech pewnie i Maroko ma już dwie bramki przewagi!

• Pablo Sarabia trafia w słupek!

• Abdelhamid Sabiri rozpoczyna strzelanie! Maroko na prowadzeniu!

• Rozpoczynamy rzuty karne!

• Koniec drugiej połowy dogrywki i wciąż bez bramek. Będziemy mieli rzuty karne!

• Znakomite dośrodkowanie z głębi pola do Pablo Sarabii, a ten z ostrego kąta trafił w słupek!

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Ostatnia zmiana także w reprezentacji Maroka. Badr Benoun pojawił się w miejsce Azzedinea Ounahiego.

• Ostatnia zmiana w reprezentacji Hiszpanii. Pablo Sarabia zmienił Nico Williamsa

• Alvaro Morata ruszył z piłką, ale w decydującym momencie podał fatalnie.

• Walid Cheddira znwou dostał piłkę w polu karnym Hiszpanii, ale nie zdecydował się na strzał.

• Zagranie w pole karne Maroka, ale Ansu Fati podał wprost pod nogi rywala.

• Obraz gry się nie zmienia. Żadna z drużyn nie chce zaryzykować.

• Rozpoczynamy drugą połowę dogrywki.

• Koniec pierwszej połowy dogrywki.

• Do podstawowego czasu pierwszej połowy dogrywki arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Walid Cheddira wpadł w pole karne Hiszpanii, oddał mocny strzał, ale Unai Simon świetnie interweniował!

• Natomiast Ansu Fati pojawił się w miejsce Daniego Olmo.

• Dwie zmiany w reprezentacji Hiszpanii. Alex Balde zmienił Jordi Albę

• Walid Cheddira ruszył sam na bramkę Hiszpanii, ale sędzia dopatrzył się spalonego.

• Rozpoczynamy dogrywkę!

• Koniec drugiej połowy i wciąż remis. Będziemy mieli dogrywkę!

• Dani Olmo mocno wstrzelił piłkę z rzutu wolnego, ale marokański bramkarz świetnie interweniował!

• Marokańczycy pomysłowo rozegrali rzut wolny, ale arbiter dopatrzył się spalonego.

• Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu doliczył co najmniej pięć minut.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Maroka zupełnie bez zagrożenia.

• Romain Saiss ukarany żółtą kartką po taktycznym faulu.

• Maroko naciska coraz bardziej. W ostatnich minutach afrykańska drużyna chcę przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

• Wymuszona zmiana w reprezentacji Maroka. Jawad El Yamiq zmienił Nayefa Aquerda.

• Nayef Aguerd ucierpiał po jednym ze starć.

• Natomiast Yahia Attiyat Allah zastąpił Noussaira Mazraouiego.

• Abdelhamid Sabiri pojawił się w miejsce Youssefa En-Nesyriego

• Trzy zmiany w reprezentacji Maroka. Walid Cheddira zmienił Selima Amallaha

• Alvaro Morata dostał piłkę w polu karnym Maroka, ale uderzył niecelnie z trudnej pozycji.

• Aymeric Laporte ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

• Zmiana w reprezentacji Hiszpanii. Nico Williams zmienił Ferrana Torresa.

• Szybki kontratak Maroka, ale Hakim Ziyech łatwo stracił piłkę.

• Jordi Alba zagrał w pole karne Maroka, ale zupełnie bez zagrożenia.

• Zmiana w reprezentacji Maroka. Abde Ezzalzouli zmienił Sofiane Boufala.

• Natomiast Carlos Soler pojawił się w miejsce Gaviego.

• Dwie zmiany w reprezentacji Hiszpanii. Alvaro Morata zmienił Marco Asensio

• Kolejne zagranie w pole karne Maroka, ale tym razem bramkarz skutecznie interweniował.

• Wrzutka w pole karne Maroka, ale tam Gavi nie zdołał dopaść do piłki.

• W odpowiedzi prostopadłe zagranie w okolice pola karnego Hiszpanii, ale tym razem spalony.

• Gavi faulowany w środku pola.

• Wysoki pressing Hiszpanów, ale Marokańczycy wyszli z opresji obronną ręką.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę Education City Stadium, za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy spotkania. Do przerwy Hiszpania bezbramkowo remisuje z Marokiem.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Dośrodkowanie w pole karne Hiszpanii na głowę Nayefa Aguerda, ale ten uderzył niecelnie.

• Gavi zagrał w pole karne Maroka, ale żaden z jego partnerów nie dopadł do tego podania.

• Ferran Torres dostał piłkę na skrzydle, ale łatwo ją stracił.

• Noussair Mazraoui oddał strzał z dystansu, ale Unai Simon pewnie interweniował.

• Hiszpania wróciła do swojej, spokojnej, powolnej gry w środku pola.

• Teraz Marco Asensio wpadł z piłką w pole karne Maroka, ale uderzył tylko w boczną siatkę bramki rywali!

• Znakomite zagranie w pole karne Maroka, tam znalazł się Gavi, który uderzył sytuacyjnie, a piłka po rękach bramkarza trafiła w poprzeczkę marokańskiej bramki!

• Pierwsze zagranie w pole karne Hiszpanii, ale bez zagrożenia.

• Na razie obserwujemy takie piłkarskie szachy, Hiszpania utrzymuje się przy piłce, ale Maroko świetnie spisuje się w defensywie.

• Hiszpanie zaczynają się powoli irytować, bo nie potrafią w żaden sposób sforsować defensywy rywali.

• Wysoki pressing Hiszpanów, jednak z opresji wyszła marokańska obrona.

• Marokańczycy starają się utrzymać przy piłce, ale ostra gra Hiszpanów sprawia, że jest o to bardzo ciężko.

• Na razie spokojny mecz. Maroko nie chce zaryzykować.

• Hiszpania rozgrywa piłkę w środku pola. Raczej to właśnie Hiszpanie będą dominować w tym meczu.

• Rozpoczynamy przedostatnie starcie o ćwierćfinał mistrzostw świata!

• Piłkarze obu drużyn pojawiają się już na murawie Education City Stadium, za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast oto skład reprezentacji Hiszpanii:

• Tak prezentuje się skład reprezentacji Maroka:

• Oba zespoły zmierzyły się ze sobą przed czterema laty na Mundialu w Rosji. Wtedy w fazie grupowej Hiszpania zremisowała z Maroko 2:2. Hiszpanie wygrali grupę nad Portugalią i Iranem, natomiast dla Maroka to był jedyny punkt na tym turnieju i jedyne dwie bramki tamtych mistrzostw świata.

• Natomiast reprezentacja Hiszpanii zajęła dopiero drugie miejsce za plecami Japonii. Jednak Hiszpanie wyprzedzili Niemcy i Kostarykę, a przecież Niemcy byli typowani nawet do strefy medalowej. Dzisiaj Hiszpanie są zdecydowanym faworytem tego spotkania, ale Maroko w meczach z Belgią i Chorwacją pokazało, że może zagrozić najpotężniejszym reprezentacjom.

• Reprezentacja Maroka z dorobkiem siedmiu punktów niespodziewanie wygrało swoją grupę wyprzedzając Chorwację, Belgię i Kanadę. Największą niespodzianką było gładkie pokonanie Belgów 2:0 i Marokańczycy byli w tym spotkaniu znacznie lepsza.

• Witamy serdecznie w ostatni dzień 1/8 finałów piłkarskich mistrzostw świata! Dzisiaj jako pierwsi na murawę wyjdą reprezentacje Hiszpanii i Maroka. Na relację na żywo z tego pojedynku zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Zdjęcie autora materiału

Gol24

1/4
    przejdź do galerii

©PAP, EPA/Neil Hall

MŚ 2022. Mecz Maroko - Hiszpania ONLINE. We wtorek poznamy dwie ostatnie drużyny uzupełniające stawkę ćwierćfinałów. Najpierw wzrok skierujemy w stronę stadionu w Ar-Rajjan, gdzie Hiszpanie będą chcieli sprostać roli faworyta. Relacja LIVE od godziny 16:00.

MŚ 2022. Mecz Maroko - Hiszpania ONLINE

Nie ma wątpliwości, że Hiszpania dokonała w ostatniej kolejce fazy grupowej chłodnej kalkulacji. Przegrała z Japonią, by uniknąć już w 1/8 finału Chorwacji, a potem w spodziewanym ćwierćfinale także faworyzowanej Brazylii.

Prawdziwą Hiszpanię obejrzymy we wtorek - w optymalnym składzie, zmotywowaną, być może też w szczytowej formie. Maroko nie jest jednak bez szans. To w końcu drużyna, która wygrała grupę zamiast Belgii czy Chorwacji. W składzie odnajdziemy piłkarzy czołowych europejskich klubów: Achrafa Hakimiego (PSG), Hakima Ziyecha (Chelsea), Yousseaf En Nesyriego (Sevilla).

- Jestem przekonany, że zagramy lepiej (niż Maroko). Nie możemy wygrać w jakikolwiek sposób. Musimy zabawić kibiców. Naszym celem od początku turnieju jest rozegranie siedmiu meczów i ten cel pozostaje niezmienny - zapewnia selekcjoner Hiszpanów, Luis Enrique.

Cztery lata temu na mundialu w Rosji padł remis 2:2. Hiszpania dopiero w doliczonym czasie ustaliła wynik dzięki czemu wyszła z grupy z pierwszego miejsca.

Wygrany zagra w ćwierćfinale ze zwycięzcą pary Portugalia - Szwajcaria.

Przewidywane składy na mecz Maroko - Hiszpania:
    Maroko: Bono - Hakimi, Saiss, Aguerd, Mazraoui - Ambrabat, Ounahi, Sabiri - Ziyech, Boufal, En-Nesyri
    Hiszpania: Simon - Carvajal, Rodri, Laporte, Alba - Busquets, Gavi, Pedri - F. Torres, Olmo, Morata.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
    Hiszpania - Maroko 2:2 (MŚ, 25.06.2018)

Mecz Maroko - Hiszpania TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo w TVP 1, TVP Sport oraz TVP 4K. W internecie na stronie oraz w aplikacji TVP Sport, ponadto w Smart TV i HbbTV. Komentują Jacek Laskowski z Marcinem Żewłakowem. Studio od 13:55 w TVP Sport oraz 15:30 w TVP 1. Poprowadzi je Mariusz Jankowski. Gośćmi będą: Jacek Magiera, Marek Wasiluk, Marek Szkolnikowski oraz Rafał Ulatowski.