Polska - Holandia 3:0 WYNIKI na żywo. Sprawdź relację z meczu Polska - Holandia. Polska liderem grupy D Mistrzostw Europy siatkarzy 2019

a.w.
Polska – Holandia 3:0. Sprawdź WYNIKI punkt po punkcie, na żywo. Gdzie oglądać mecz? Sprawdź relację z meczu Polska - Holandia na ME 2019. Polska - Holandia to drugi mecz siatkarzy na Mistrzostwach Europy w siatkówce mężczyzn 2019. Mecz Polska - Holandia to kolejne spotkanie, które nasi siatkarze rozegrają na hali w Rotterdamie.

Polska - Holandia WYNIKI NA ŻYWO

Polska - Holandia Szaleństwo na trybunach Ahoj Areny w Rotterdamie.

Polska - Holandia 3:0

Polska - Holandia 25:19 Skuteczny blok kończy mecz.Wygrywamy 3:0!

Polska - Holandia 24:19 Piłka meczowa dla reprezentacji Polski!

Polska - Holandia 23:18 Kubiak punktuje z zagrywki.

Polska - Holandia 21:18 Holendrzy zatrzymują atak Muzaja.

Polska - Holandia 20:16 Mateusz Bieniek kończy atakiem ze środka.

Polska - Holandia 19:15 Kiwka Holendra wpada w środek boiska.

Polska - Holandia 16:14 Autowa zagrywka Maćka Muzaja.

Polska - Holandia 15:12 Polacy uruchomili swój duży atut - blok. MONSTER BLOK

Polska - Holandia 14:12 Wilfredo Leon zatrzymuje atak Holendra pojedynczym blokiem.

Polska - Holandia 12:12 Efektowny blok Polaków. Piłka spada na 8 metr boiska.

Polska - Holandia 10:12 Wilfredo Leon kończy atak po bloku.

Polska - Holandia 9:12 Holendrzy dominują na boisku, grają odważnie i zdobywają kolejne punkty atakiem.

Polska - Holandia 8:10 Michał Kubiak kończy szybką akcję z lewego ataku.

Polska - Holandia 7:9 Holendrzy psują zagrywkę po przerwie.

Polska - Holandia 6:9 Czas dla Vitala Heynena i reprezentacji Polski.

Polska - Holandia 6:8 Holendrzy wypracowują 2 punktową przewagę.

Polska - Holandia 6:6 Wifredo Leon posyła piłkę w aut.

Polska - Holandia 6:4 Maciej Muzaj obronił trudną piłkę, ale wyszła w aut.

Polska - Holandia 3:3 Szczęście sprzyja lepszy. Piłka po ataku Kubiaka spada metr za siatką zaskakując Holendrów.

Polska - Holandia 1:2 Skuteczny atak Holendra, podwójny blok nie był w stanie go zatrzymać.

Polska - Holandia 1:0 Od zepsutego ataku zaczynamy 3 partię meczu

Polska - Holandia statystyka

• 16 zepsutych zagrywek Holendrów dwóch setach
  • 71% ataku Holendrów

Polska - Holandia 2:0

Polska - Holandia 25:17 Marcin Komenda wszedł na boisko i skończył seta asem serwisowym.

Polska - Holandia 24:18 Bieniek kończy ze środka. Piłka setowa dla Polski.

Polska - Holandia 23:17 Leon kończy akcję z przechodzącej piłki.

Polska - Holandia 22:17 Holendrzy pogarszają statystykę zepsutych zagrywek.

Polska - Holandia 21:16 Efektowny gwóźdź przybił Holendrom Mateusz Bieniek.

Polska - Holandia 20:16 Holendrzy grają krótką ze środka i zmniejszają przewagę.

Polska - Holandia 20:15 Dłuższa akcja skończona atakiem Muzaja.

Polska - Holandia 19:15 Przerwa dla trenera Roberto Piazzy i reprezentacji Holandii.

Polska - Holandia 17:15 Muzaj poprawia atak i punktuje z lewego ataku.

Polska - Holandia 16:15 Holendrzy blokują atak Muzaja. Po stronie Polaków brak asekuracji.

Polska - Holandia 15:12 Holendrzy wyrzucają zagrywkę w aut.

Polska - Holandia 14:11 Przerwa dla trenera reprezentacji Holandii.

Polska - Holandia 13:11 Kubiak, środek, druga linia - ta akcja wychodzi nam od początku meczu.

Polska - Holandia 12:11 Holendrzy kończą akcję po trzech wyblokach.

Polska - Holandia 11:9 Efektowna krótka ze środka, Bieniek punktuje dla Polaków.

Polska - Holandia 10:8 Wilfredo Leon kończy mocnym atakiem ze środka, drugiej linii.

Polska - Holandia 9:7 Skuteczny blok Polaków.

Polska - Holandia 7:6 Kolejny błąd w zagrywce Holendrów.

Polska - Holandia 6:6 Przerwa dla reprezentacji Polski.

Polska - Holandia 6:4 Kapitan Holendrów zagrywa w aut.

Polska - Holandia 5:3 Brak asekuracji w drużynie Holandii, zdobywamy punkt po błędzie.

Polska - Holandia 4:3 Challange szczęśliwy dla Polaków, atak po bloku.

Polska - Holandia 2:1 Błąd rozgrywającego reprezentacji Holandii daje nam punkt.

Polska - Holandia 1:0

Polska - Holandia 25:19 Holendrzy atakują w aut, bez bloku. Koniec pierwszego seta.

Polska - Holandia 24:19 Piłka setowa dla Polaków. Na zagrywca Maciej Muzaj.

Polska - Holandia 23:19 Szybka akcja na lewym ataku. Punkt dla Polaków.

Polska - Holandia 22:18 Wilfredo Leon kończy trudną piłkę. 4 punkty porzewagi Polaków

Polska - Holandia 21:18 Vital Heynen poprosił o czas dla reprezentacji Polski.

Polska - Holandia 21:18 Kubiak zagrywa mocno, ale w aut.

Polska - Holandia 20:17 Holendrzy psują zagrywkę w decydującej fazie seta.

Polska - Holandia 19:15 Michał Kubiak kończy szybką akcję blok - aut.

Polska - Holandia 18:14 Przerwa dla trenera Holandii

Polska - Holandia 17:14 Maciek Muzaj kończy piłkę na prawym ataku.

Polska - Holandia 16:14 Wilfredo Leon psuje kolejną zagrywkę.

Polska - Holandia 15:13 Holendrzy kończy piłkę na podwójnym bloku.

Polska - Holandia 14:12 Mateusz Bieniek zagrywa daleko w aut.

Polska - Holandia 13:11 As serwisowy kapitana Holenderskiej drużyny.

Polska - Holandia 13:9 Paweł Zatorski nie dał rady wybronić mocnego ataku Holendra.

Polska - Holandia 12:8 Holendrzy grają dość nerwowo w zagrywce. Tym razem duży aut.

Polska - Holandia 11:7 Holendrzy zagrywają w środek siatki. Punkt dla Polski.

Polska - Holandia 9:6 Holendrzy punktują, pomimo potrójnego bloku.

Polska - Holandia 7:3 Wypracowujemy wysokie prowadzenie na początku meczu.

Polska - Holandia 5:3 Dobry atak Holendrów po skosie.

Polska - Holandia 4:1 Mateusz Bieniek kończy atak ze środka.

Polska - Holandia 3:1 Fabian Drzyzga myli się w zagrywce, która wpada na aut.

Polska - Holandia 2:0 Skuteczny blok Polaków daje nam kolejny punkt.

Polska - Holandia 1:0 od zepsutej zagrywki rozpoczynają Holendrzy.

Polska - Holandia
Hymn Polski odśpiewany na 6,5 tys gardeł. To będzie emocjonujące spotkanie!

24 drużyny walczą o tytuł Mistrza Europy w siatkówce mężczyzn 2019!

"To będzie jedno z najważniejszych spotkań w grupie D Mistrzostw Europy w siatkówce 2019" komentuje Tomasz Swędrowski.

11 tys kibiców na trybunach, z czego 6,5 tys Polaków!

Polska - Holandia za chwile usłyszymy hymny narodowe obu drużyn.

Polska - Holandia NA ŻYWO

Mecz Polska - Holandia rozpocznie się o 16:00, ale już od 15:00 zapraszamy na relację na żywo z rozgrzewki, statystyki przedmeczowe i wypowiedzi komentatorów.

Polska - Holandia: 25 minut do meczu ME 2019
System rozgrywek ME 2019 pozwala na jedną a nawet dwie porażki i możliwość przejścia do ćwierćfinałów.

Polska - Holandia: 30 minut do meczu ME 2019
Vital Heynen mówi o tym, że wszyscy zawodnicy są w dobrej dyspozycji. Wyjściową szóstkę obaczymy jednak dopiero na boisku.

Polska - Holandia: bilans meczów
10 wygranych, 5 przegranych meczów pomiędzy Polską a Holandią od 2000 roku.

Polska - Holandia: 45 minut do meczu ME 2019
Siatkarze rozgrzewają się na boisku Ahoj Arena w Rotterdamie.

Polska - Holandia: 55 minut do meczu ME 2019
Tłumy kibiców na hali w Rotterdamie. Siatkarze będą grali przy pełnych trybunach!

Polska - Holandia: skład reprezentacji Polski

Vital Heynen nie będzie miał łatwego zadania przy wyborze wyjściowej szóstki na mecz Polska - Holandia.

• Paweł Zatorski - libero.

Na kogo Vital Heynen postawi w meczu Polska - Holandia?

Polska - Holandia: przed meczem

Już tylko kilka godzin dzieli nas od meczu Polska - Holandia.

Pierwszy gwizdek usłyszymy o godzinie 16:00

Polska - Holandia: decydujący mecz w grupie D?

Sportowi komentatorzy mówią, że mecz Polska - Holandia będzie decydujący w grupie D Mistrzostw Europy 2019. Na boisku naprzeciw siebie staną dwie najmocniejsze drużyny w grupie. Holandia na ME 2019 w dwóch rozegranych meczach nie straciła jeszcze nawet seta. Polacy zaliczyli pierwsze spotkanie z Estonią wygraną 3:1.

Polska - Holandia: już DZIŚ! Gdzie oglądać mecz?

Spotkanie Polska - Holandia w ramach ME 2019 w siatkówce mężczyzn odbędzie się dziś. Polacy rozegrają swój mecz na hali w Rotterdamie. Kibice będą mogli zobaczyć transmisję z meczu na żywo w TV i online.

Oglądaj na żywo mecz Polska - Holandia. Program TV

Spotkanie Polska - Holandia na Mistrzostwach Europy siatkarzy 2019 oglądaj na żywo w TV:

Polska - Holandia: ważny mecz w grupie D na ME w siatkówce 2019

Polska i Holandia aktualnie zajmuję 1 i 2 miejsce w tabeli ME 2019. Zespoły zawalczą o najwyższe cele, przejście do dalszej części turnieju.

Polska i Holandia w lipcu 2019 rozegrały ze sobą 2 mecze towarzyskie. W obu spotkaniach wygrała reprezentacja Polski. JAk będzie tym razem?

Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn: kiedy grają Polacy?

Po zeszłorocznych, wybranych Mistrzostwach świata w siatkówce mężczyzn, udanych turniejach FIVB i kwalifikacjach do igrzysk olimpijskich Tokio 2020, polscy kibice mają zaostrzone apetyty. Siatkarze po krótkiej przerwie wakacyjnej szykują się do kolejnego turnieju, tym razem czekają nas Mistrzostwa Europy w siatkówce 2019.

Polscy siatkarze w grupie D rozegrają 5 spotkań. Wszystkie mecze Polaków w fazie grupowej ME 2019 odbędą się w Holandii.

Polska - Holandia: kiedy mecz ME 2019?

Polska – Holandia to drugi mecz w fazie grupowej Mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn 2019. Polska - Holandia to ważny mecz, ponieważ nasi siatkarze zagrają z gospodarzami turnieju.

Mecz Polska – Holandia w ramach Mistrzostw Europy siatkarzy 2019 odbędzie się w niedzielę 15 września.

Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn 2019: sprawdź pełny TERMINARZ meczów >>>

Mistrzostwa Europy w siatkówce 2019: Polska – Holandia: transmisja w TV i online

Mecz Polska – Holandia będziemy mogli zobaczyć w niedzielne popołudnie. Mecz ME 2019 transmitować na żywo będą: