Mecz Juventus - FC Barcelona [WYNIK, RELACJA NA ŻYWO, ON LINE]

KAEF
Mecz Juventus - FC Barcelona [WYNIK, RELACJA NA ŻYWO, ON LINE] Michael Probst
Za nami mecz Juventus - FC Barcelona. Wynik 1:3. Finał Ligi Mistrzów wygrywa Barca i to do niej trafia Puchar Mistrzów! Bramki dla Barcelony zdobyli Ivan Rakitić w 4 minucie, Luis Suarez w 68 minucie i w 90 minucie Neymar. Jedyną bramkę dla Juventusu zdobył Alvaro Morata w 55 minucie.

Barcelona stawia kropkę nad "i". W 90 minucie do bramki Juventusu trafia Neymar. Tym samym Barcelona po raz piąty w historii wygrywa Ligę Mistrzów. Dzięki temu otrzyma trofeum na własność - trafi do gabloty nagród Barcelony!

Barcelona była w komfortowej sytuacji już od czwartej minuty. Wtedy do bramki Juventusu trafił Ivan Rakitić. Sytuacja wyrównała się w po przerwie. W 55 minucie do bramki Barcelony trafił Alvaro Morata.

Dwie kolejne piłki z siatki wyciągał jednak bramkarz Juventusu. Luis Suarez w 68 minucie i w 90 minucie Neymar ostatecznie przesądzili o wyniku finału Ligi Mistrzów.

Kliknij: Mecz Juventus - FC Barcelona RELACJA NA ŻYWO, ON LINE

Mecz Juventus - FC Barcelona przyciągnął do Berlina tłumy!

Źródło: TVN24/x-news

Mecz Juventus - FC Barcelona [WYNIK, RELACJA NA ŻYWO, ON LINE]. Komu kibicujecie?