Mecz Lech - Legia [WYNIK, RELACJA NA ŻYWO]

BAZA
Mecz Lech - Legia [WYNIK, RELACJA NA ŻYWO] Grzegorz Dembiński
Mecz Lech - Legia to prawdziwy klasyk Ekstraklasy. Tutaj znajdziecie, wynik i relację na żywo oraz najświeższe zdjęcia z Bułgarskiej.

Tutaj znajdziecie relację minuta po minucie: Mecz Lech - Legia: Relacja na żywo na Bulgarska.pl

25. kolejka Ekstraklasy przyniosła dwa klasyki naszej ligi. W sobotę w derbach Krakowa zmierzyły się Wisła i Cracovia, a w niedzielę wszyscy czekali na mecz Lech - Legia. W pierwszym w tym sezonie starciu tych drużyn padł remis 2:2.

Spotkanie przyciągnęło na stadion przy ul. Bułgarskiej ponad 40 tys. kibiców, którzy po pierwszej połowie mogli czuć niedosyt. Dużo większe emocje pojawiły się po przerwie. W 62. minucie bramkarz Legii Arkadiusz Malarz zagrał piłę ręką za polem karnym i sędzia Tomasz Musiał pokazał mu czerwoną kartkę oraz podyktował rzut wolny dla Kolejorza.

Do bramki gości wszedł Dušan Kuciak, który już po kilku sekundach na boisku musiał wyciągać piłkę z siatki – stały fragment gry na gola zamienił Barry Douglas. Chwilę potem znakomitą akcję Karola Linettego wykończył Kasper Hämäläinen, który podwyższył na 2:0.

Grający w osłabieniu legioniści zdołali strzelić kontaktową bramkę dzięki efektownemu uderzeniu Michała Kucharczyka, ale to wszystko na co było ich stać. Mecz Lech – Legia zakończył się wynikiem 2:1.

Skład Kolejorza na mecz Lech - Legia: Jasmin Burić - Tomasz Kędziora - Paulus Arajuuri - Marcin Kamiński - Barry Douglas - Łukasz Trałka - Karol Linetty - Gergo Lovrencsics - Dawid Kownacki - Kasper Hamalainen - Zaur Sadajew

Skład Wojskowych na mecz Lech - Legia: Arkadiusz Malarz - Bartosz Bereszyński, Jakub Rzeźniczak, Inaki Astiz - Tomasz Brzyski - Ivica Vrdoljak - Tomasz Jodłowiec - Michał Żyro - Ondrej Duda - Michał Kucharczyk - Michał Masłowski.