Mecz Lecha Poznań z Górnikiem Zabrze przełożony z powodu żałoby
JAC
Spotkanie 20. kolejki T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań i Górnikiem Zabrze z powodu ogłoszonej żałoby narodowej po katastrofie kolejowej koło Szczekocin zostało przełożone na inny termin. Pierwotnie mecz miał odbyć się w poniedziałek o godzinie 18.30 - podaje strona internetowa KKS Lech Poznań.
Na razie jednak nie ma informacji, kiedy to spotkanie zostanie rozegrane. Kolejorz następny mecz ligowy ma zaplanowany w piątek 9 marca w Krakowie, gdzie zmierzy się z Wisłą.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.
Podaj powód zgłoszenia
S
Slawek
...to dlaczego w niedziele 4 marca rozgrywki extraklasy trwaly . Jednak w poniedzialek Lech z Grnikiem nie mode zagrac .
no comment
A
Antek
Bez komentarza...
Nie zazdroszczę debiutu Rumakowi z Wisłą na wyjeździe. Chociaż mam nadzieję, że wejdą chłopaki na pełnej pi.ździe w ten mecz no i że WL wesprze w tym meczu.