Mecz Polska Szwajcaria. Wynik 2:2. Fenomenalny gol Milika! [ZDJĘCIA]

KAEF
Mecz Polska - Szwajcaria. Wynik 2:2
Mecz Polska - Szwajcaria. Wynik 2:2 Paweł Skraba
Za nami mecz Polska - Szwajcaria. Wynik 2:2! Bohaterem meczu niewątpliwie został Arkadiusz Milik, który w 61. minucie pięknie trafił z rzutu wolnego w okno bramki.

Mecz Polska - Szwajcaria nie zaczął się najlepiej dla biało-czerwonych. Już w piątej minucie piłka wylądowała w naszej bramce. Posłał ją tam Josip Drmic.

Ale jeszcze do przerwy Polakom udało się wyrównać. Bramkę w doliczonym czasie gry (w 46. minucie) strzelił Artur Jędrzejczyk. W drugiej połowie udało nam się zdobyć jeszcze jednego gola.

W fenomenalny sposób piłkę do bramki wpakował z rzutu wolnego Arkadiusz Milik. I bardzo szybko został przez kibiców krzyknięty mianem bohatera meczu.

Od 83. minuty Polacy grali w dziesiątkę. Czerwoną kartkę zobaczył Michał Żyro. Szwajcarzy wykorzystali tę przewagę i w 88. minucie drugą bramkę dla naszych rywali zdobył Fabian Frei.

Mecz Polska - Szwajcaria zakończył się wynikiem 2:2.