Mecz Polska - Wenezuela. Wynik 3:0 [ZDJĘCIA Z MECZU]

KAEF
Za nami mecz Polska - Wenezuela. Wynik daje biało-czerwonym ogromne szanse na medal w czasie tych mistrzostw. To był kolejny mecz, który Polacy wygrali 3:0! Zobaczcie zdjęcia z meczu.

Pierwszy set Polacy wygrali do 20! Kolejny zdecydowanie bardziej spektakularnie, bo do 13 punktów! W trzecim secie przewaga Polaków również była spora. Wygrali go do 14.

KLIKNIJ: Mecz Polska - Wenezuela. Wynik 3:0. Relacja z meczu minuta po minucie!

Mecz Polska - Wenezuela był drugim, jaki biało-czerwoni zagrali w Hali Ludowej we Wrocławiu. Mecz otwarcia zagrali na Stadionie Narodowym w Warszawie. Podobnie jak w dwóch poprzednich meczach, tak i teraz mogli liczyć na wspaniały doping.

Kolejne starcie biało-czerwonych już w sobotę. Polska zmierzy się o godzinie 20.15 z Kamerunem.

Mecz Polska - Wenezuela. Wynik 3:0. Jak podobała Wam się gra biało-czerwonych? Komentujcie!