Mecz USA - Polska 1:3 Puchar Świata 2015 LIVE Polska pokonała Amerykanów

Redakcja
Mecz USA - Polska w Pucharze Świata 2015 RELACJA LIVE
Mecz USA - Polska w Pucharze Świata 2015 RELACJA LIVE FIVB
Mecz USA - Polska w Pucharze Świata 2015 RELACJA LIVE Polska reprezentacja wygrała w wielkim stylu, ,deklasują Amerykanów w ostatnim secie. Polska - USA wynik 3:1 Mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Zobacz relację live USA - Polska

Polacy w wielkim stylu wyrównali na 1:1, a następnie dogonili USA w trzecim secie 23:25 i było 1:2. Ostatni czwarty set to popis biało-czerwonych. Wynik 15:25 mówi sam za siebie.