Pogoń Szczecin

1

1 1 połowa

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłej niedzieli!

• Za tydzień Warta Poznań pojedzie do Łęcznej na mecz z Górnikiem, natomiast Pogoń Szczecin u siebie podejmie Piasta Gliwice.

• Dla Warty Poznań jest to drugi remis w tym sezonie, natomiast Pogoń Szczecin na cztery oficjalne mecze w tym sezonie wygrała zaledwie jeden.

• Koniec meczu w Grodzisku Wielkopolskim! Warta Poznań remisuje z Pogonią Szczecin 1:1.

• Maciej Żurawski otrzymał drugą żółtą kartkę i musi opuścić boisko!

• Mateusz Kupczak został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• Alexander Gorgon trafia do bramki Warty Poznań po dośrodkowaniu Michała Kucharczyka, ale arbiter dopatrzył się pozycji spalonej!

• Ostatnia zmiana w szeregach Pogoni Szczecin. Sebastian Kowalczyk zmienił Pawła Stolarskiego.

• Wrzutka z autu na wysokości pola karnego Pogoni trafiła wprost na głowę Roberta Ivanova, a ten mocnym strzałem doprowadził do wyrównania!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! Robert Ivanov doprowadza do wyrównania!

• Po prostopadłym podaniu Adama Zrelaka do piłki dopadł Jakub Sangowski, ale w ostatniej chwili uprzedził go Benedikt Zech!

• Rafał Kurzawa wpadł z piłką w pole karne Warty, ale uderzył minimalnie nad bramką rywali!

• Ostatnia zmiana w szeregach Warty Poznań. Jakub Sangowski pojawił się w miejsce Michała Jakóbowskiego.

• Michał Kucharczyk dostał piłkę w polu karnym Warty, ale jego uderzenie zostało wybite przez jednego z rywali.

• Przedostatnia zmiana w zespole Pogoni Szczecin. Alexander Gorgon pojawił się w miejsce Kamila Drygasa.

• Mario Rodriguez wpadł z piłką w pole karne Pogoni, minął dwójkę obrońców, ale uderzył bardzo niecelnie!

• Maciej Dąbrowski zbyt krótko dośrodkował w pole karne Warty i gospodarze spokojnie wybili piłkę.

• Natomiast Mario Rodriguez zmienił Mateusza Kuzimskiego.

• Dwie zmiany w szeregach Warty Poznań. Mateusz Czyżycki pojawił się w miejsce Szymona Czyża

• Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany Maciej Żurawski.

• Rafał Kurzawa dośrodkował piłkę w pole karne Warty, ale tam obrońcy gospodarzy spokojnie wybili futbolówkę.

• Michał Kucharczyk zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka o znaczą odległość minęła słupek bramki rywali.

• Natomiast Piotr Parzyszek zmienił Lukę Zahovića.

• Dwie zmiany w szeregach Pogoni Szczecin. Maciej Żurawski pojawił się w miejsce Kacpra Kozłowskiego

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki dopadł Kamil Drygas, ale jego lekko strzał spokojnie obronił Adrian Lis.

• Po błędzie Adriana Lisa do piłki doszedł Kacper Kozłowski, wpadł w pole karne rywali, oddał strzał, ale tam jeden z obrońców Warty wybił futbolówkę z linii bramkowej!

• Adam Zrelak został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Początek drugiej części meczu dobrze i agresywnie rozpoczęła Warta. Na razie to oni utrzymują się przy piłce.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu w Grodzisku Wielkopolskim.

• Na drugą połowę na boisku pojawił się Rafał Kurzawa, który zmienia Jeana Carlosa Silvę.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przyniosło zagrożenia pod bramką Warty.

• Luis Mata popędził lewą stroną boiska i zdołał wywalczyć rzut rożny.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• Rzut rożny skończył się kontratakiem Pogoni, ale w decydującym momencie Damian Dąbrowski zbyt daleko wypuścił sobie piłkę i sfaulował Adriana Lisa.

• Michał Jakóbowski zdecydował się na strzał z dystansu, a piłka po małym rykoszecie minęła słupek bramki rywali. Mamy rzut rożny dla Warty,

• Dośrodkowanie Adama Zrelaka nie przyniosło zagrożenia pod bramką gości.

• Mateusz Kuzimski zdołał wywalczyć rzut rożny dla Warty po akcji lewą stroną boiska.

• Robert Ivanov został ukarany żółtą kartką za faul na własnej połowie.

• Natomiast Konrad Matuszewski zmienił Jakuba Kiełba.

• Dwie zmiany w zespole Warty Poznań jeszcze przed przerwą. Adam Zrelak pojawił się w miejsce Milana Corryna

• Kamil Drygas dograł w pole karne Warty do Luki Zahovića, ale ten nie zdołał przyjąć piłki w znakomitej sytuacji!

• Michał Kucharczyk dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne Warty, ale tam żaden z "Portowców" nie zdołał oddać celnego strzału.

• Luis Mata popędził lewą stroną boiska, dośrodkował wprost na nogę Kamila Drygasa, ale ten trafił wprost w rywala.

• Paweł Stolarski dośrodkował piłkę z prawej strony boiska, ale tam Michał Kucharczyk nie zdołał jej przyjąć.

• Kacper Kozłowski dostał piłkę na granicy pola karnego rywali, ale nie zdołał wywalczyć nawet rzutu rożnego.

• Michał Kucharczyk zdecydował się na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego, ale piłka o znaczną odległość minęła bramkę Warty.

• Jeden ze zraszaczy odpalił się w trakcie gry i arbiter musiał przerwać grę.

• Zakotłowało się w polu karnym Warty Poznań po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale ostatecznie po uderzeniu Benedikta Zecha piłka trafiła do rąk Adriana Lisa.

• Po dośrodkowaniu z głębi pola w pole karne Pogoni do piłki doszedł Mateusz Kuzimski, ale jego sytuacyjne uderzenie o znaczną odległość minęło bramkę gości.

• Warta Poznań próbuje utrzymać się przy piłce, ale na razie nie potrafią przedrzeć się w okolice pola karnego Pogoni.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!! Kamil Drygas pewnie wykorzystuje rzut karny i Pogoń prowadzi 1:0!

• Czerwona kartka dla Łukasza Trałki za faul we własnym polem karnym!

• Rzut karny dla Pogoni Szczecin za faul Łukasza Trałki!

• Arbiter sprawdza potencjalny rzut karny dla Pogoni Szczecin!

• Luis Mata popędził lewą stroną boiska, dośrodkował wprost na głowę Luki Zahovića, ale ten trafił tylko w słupek bramki gospodarzy!

• Michał Kucharczyk dośrodkował z prawej strony boiska w pole karne Warty, ale tam pierwszy przy piłce był Adrian Lis.

• Luis Mata popędził lewą stroną boiska, ale jego wrzutka została łatwo wybita.

• Kacper Kozłowski wpadł z piłką w pole karne rywali, ale jego wstrzelenie piłki zostało wybite przez Adriana Lisa.

• Na początku spotkania Pogoń spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola próbując znaleźć lukę w defensywie rywali.

• Rozpoczynamy pojedynek w Grodzisku Wielkopolskim!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Grodzisku Wielkopolskim. Za moment rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast oto zestawienie Warty Poznań:

• Na dzisiejsze spotkanie zespół Pogoni Szczecin wyjdzie w najmocniejszym składzie:

• Natomiast Pogoń Szczecin rozegrała już trzy oficjalne spotkania w tym sezonie. 2. rundzie eliminacji Ligi Konferencji "Portowcy" nie dali rady chorwackiemu FK Osijek. W Szczecinie padł bezbramkowy remis, natomiast w Chorwacji gospodarze wygrali 1:0 po golu pod koniec pierwszej części meczu. Z kolei w rozgrywkach PKO Ekstraklasy Pogoń pewnie wygrała u siebie z Górnikiem Zabrze 2:0, a wynik meczu po fantastycznej indywidualnej akcji ustalił Kacper Kozlowski.

• W pierwszej kolejce tego sezonu Warta Poznań po emocjonującym meczu zremisowała we Wrocławiu ze Śląskiem 2:2. Poznaniacy w tamtym spotkaniu prowadzili do przerwy 1:0, ale w drugiej części spotkania gospodarze zdołali zdobyć dwie bramki. Ostatecznie jednak to do Warty należało ostatnie słowo, która za sprawą trafienia Mateusza Czyżyckiego strzeliła wyrównującego gola na kwadrans przed końcem meczu.

• Witamy serdecznie! W pierwszym niedzielnym meczu 2. kolejki PKO Ekstraklasy Warta Poznań na własnym stadionie zmierzy się z Pogonią Szczecin. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.