Mecz Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań [RELACJA NA ŻYWO ONLINE, WYNIK]

KQ
Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań [WYNIK, RELACJA NA ŻYWO ONLINE]
Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań [WYNIK, RELACJA NA ŻYWO ONLINE] Grzegorz Dembiński
Mecz Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań za nami. Kolejorz przegrał na wyjeździe 0:1. Zobacz relację z meczu!

ZAWISZA BYDGOSZCZ - LECH POZNAŃ: ZOBACZ RELACJĘ MINUTA PO MINUCIE NA BULGARSKA.PL!

W 25. minucie druga żółtą kartkę dostał zawodnik Lecha, Djoum. Pomocnik Lecha faulem przerwał kontrę Zawiszy i musiał opuścić boisko. Lech od tej pory grał w osłabieniu.

W 33. minucie meczu padła bramka na 1:0 dla Zawiszy. Alvarinho dobrze dośrodkował z rożnego, Micael zgrał do Barisicia, który głową z bliska pokonał Gostomskiego.