Mecze 2. Ligi do obejrzenia bezpłatnie w aplikacji eWinnera. Kto może otrzymać dostęp?

Materiał informacyjny eWinner.pl
eWinner.pl rozpoczął współpracę z piłkarską II. ligą i stał się jej sponsorem tytularnym. Co to oznacza dla kibiców piłki nożnej? Przede wszystkim nową przestrzeń do śledzenia sportowych zmagań. Jako jedyny na rynku, bukmacher udostępnił swoim Graczom możliwość oglądania streamingu spotkań na żywo w swojej aplikacji. Mecze na żywo nie są jedyną niespodzianką, która czeka kibiców. Sprawdź, co jeszcze przyniesie wkroczenie eWinner.pl w świat 2. Ligi.

eWinner sponsorem tytularnym 2. ligi Jak będzie wyglądać współpraca?

eWinner stał się sponsorem tytularnym piłkarskiej 2. ligi. Tym samym rozgrywki do końca sezonu 2022/23 będą funkcjonować pod nazwą eWinner 2. Liga. Dla wszystkich miłośników piłkarskich emocji to dobra wiadomość. Zyskają oni bowiem nową przestrzeń do śledzenia rozgrywek w jednym miejscu. Na współpracy skorzystają także kluby, które zyskają świadczenia pieniężne.

Udało nam się zrealizować projekt, dzięki któremu w naszej aplikacji, Gracze mogą obejrzeć za darmo transmisje z rozgrywek eWinner 2. Ligi. Wystarczy posiadać konto na naszej platformie, aby śledzić emocjonujące spotkania bez dodatkowych opłat, z jednoczesną możliwością zawierania zakładów wzajemnych na mecze piłkarskie - mówi Dariusz Rompa Head of PR & Sponsorship eWinner.

ewinner

Przypomnijmy, że eWinner to legalny bukmacher, który na polskim rynku sponsoruje już m.in. eWinner 1. Ligę żużlową, siatkarską drużynę eWinner Gwardii Wrocław oraz koszykarzy Trefla Sopot.

Bezpłatny streaming meczów II. ligi - kto może oglądać za darmo?

Mecze eWinner 2. Ligi można oglądać za darmo za pośrednictwem aplikacji mobilnej . Co trzeba zrobić, by móc z niej skorzystać?

  • należy pobrać aplikację na platformę iOS ze sklepu lub na platformę Android ze strony internetowej bukmachera,
  • dokonać bezpłatnej rejestracji na platformie.

Tym samym kibice zyskują dostęp do transmisji na żywo za darmo.

Mecze na żywo - gdzie mogę oglądać mecze 2. Ligi?

Kolejną z opcji do śledzenia meczów eWinner 2. Ligi jest skorzystanie z platformy SPORTIZE.PL. Działa ona jednak nieco inaczej, niż wspomniana wcześniej aplikacja bukmachera. Chcąc skorzystać ze SPORTIZE.PL należy wykupić miesięczny abonament, który pozwoli uzyskać szeroki dostęp do drugoligowych zmagań. Znajdziemy tutaj dostęp do:

  • transmisji na żywo,
  • katalogu retransmisji.

Co ciekawe transmisje meczów 2. ligi realizowane są przy pomocy kamer sterowanych sztuczną inteligencją. Jak podkreśla eWinner.pl, jest to kompleksowe otwarcie się na wszystkich kibiców, także tych, spoza granic naszego kraju.

Dla Kibiców to też spore ułatwienie, ponieważ w ramach jednego miesięcznego abonamentu lub w ramach po prostu założenia darmowego konta w aplikacji eWinner, zyskają dostęp do wszystkich transmisji w jednym miejscu. – podsumowuje Dariusz Rompa Head of PR & Sponsorship eWinner

Szczególnie w czasach pandemii koronawirusa, gdzie niestety oglądanie piłkarskich zmagań na stadionie nie zawsze jest możliwe, skorzystanie z oferty eWinner.pl jest wyjątkowo ciekawym rozwiązaniem. Teraz jest to możliwe dzięki wykorzystaniu technologii. Odświeżona nazwa 2. Ligi w tym wypadku jest pewnego rodzaju nowym otwarciem.

Za co kibice kochają 2. Ligę?

Nie wszyscy to wiedzą, ale statystyki jasno wskazują na wysoką średnią liczbę bramek strzelonych w każdym meczu 2. Ligi. Każda bramka to potężna dawka emocji. Hasło, które proponuje eWinner - #2LigaOfensywa odnosi się zarówno do kwestii liczby bramek jak i stanowi zaproszenie do przeżywania emocji sportowych i rozrywkowych wokół każdego meczu.

Na co jeszcze mogą liczyć kibice?

eWinner rozpoczął w kwietniu kampanię #MamSwójTyp, prezentując spot z udziałem ambasadora Marcina Gortata i uwaga, z byłym selekcjonerem reprezentacji Polski – Andrzejem Strejlauem. Kibice piłkarscy z całą pewnością będą mogli liczyć na dedykowane działania eWinner w związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy.

ewinner

eWinner Sp. z o.o. jest legalnym bukmacherem i posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych przez Internet. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karalny. Hazard wiąże się z ryzykiem i może prowadzić do uzależnienia..

Materiał oryginalny: Mecze 2. Ligi do obejrzenia bezpłatnie w aplikacji eWinnera. Kto może otrzymać dostęp? - Polska Times