Mężczyzna wpadł do szamba koło placu zabaw w Gurowie....

  Mężczyzna wpadł do szamba koło placu zabaw w Gurowie. Uratowała go pani sołtys [WIDEO + ZDJĘCIA]

  Sona Ishkhanyan

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Zdarzenie mogło skończyć się tragicznie.
  1/6
  przejdź do galerii

  Zdarzenie mogło skończyć się tragicznie. ©X-news

  Zapadła się ziemia nad szambem znajdującym się przy terenie placu zabaw. Do środka wpadł pracownik gminy, który na miejscu się pojawił, by zabezpieczyć teren. Obecna na miejscu miejscowa sołtys pomogła mu się wydostać.
  Do zdarzenia doszło w nocy z 12 na 13 stycznia, we wsi Gurowo w gminie Niechanowo w powiecie gnieźnieńskim. Sołtys Gurowa Berandeta Zuber otrzymała telefon od jednego z zaniepokojonych mieszkańców, który poinformował ją, że zapada się ziemia przy placu zabaw. Sołtys zadzwoniła pod nr 112, gdzie przekazano jej, żeby sama zabezpieczuła teren. Ta jednak odmówiła, gdyż nie była w stanie stwierdzić, jaka jest skala uszkodzeń. Z obawy o własne bezpieczeństwo nalegała, by jednak służby zajęły się sprawą.

  Jeszcze przed przyjazdem policji na miejscu się pojawił pracownik gminy w celu zabezpieczenia terenu i wtedy doszło do nieszczęścia. Ziemia jeszcze bardziej się zapadła, a mężczyzna wpadł do szamba. Na szczęście obecna na miejscu pani sołtys podała mu rękę i pomogła się wydostać na zewnątrz.

  - Wpadł calutki. W pewnym momencie w ogóle nie było go widać. Po chwili wynurzył się. Tam chyba wystają korzenie drzew, podpłynął do nich i się chwycił - relacjonowała pani sołtys rozmowie z TVN24.

  Mieszkańcy wsi zastanawiają się, kto dał zgodę na to, by w pobliżu szamba zbudować plac zabaw.Tam codziennie bawią się ich dzieci. To cud, że nie doszło do tragedii.

  Zobaczcie relację wideo: Mężczyzna wpadł do szamba pod Gnieznem. Uratowała go miejscowa sołtys

  źródło: TVN24/x-news.pl.

  Więcej przeczytasz w serwisie Gniezno.NaszeMiasto.pl: Mężczyzna wpadł do szamba znajdującego się tuż przy placu zabaw. Uratowała go pani sołtys [FILM]

  Komentarze (3)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  112 chore procedury albo obsługa.

  Poznaniak (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Jaki to służby?
  112 to fikcja! Niech ktoś tam zdzwoni i coś zgłosi! Jeśli się z nimi dogada to pacjent będzie już martwy. Próbowałem zgłosić śmiertelne zejście. Nie dało rady. Dopiero Policja...rozwiń całość

  Jaki to służby?
  112 to fikcja! Niech ktoś tam zdzwoni i coś zgłosi! Jeśli się z nimi dogada to pacjent będzie już martwy. Próbowałem zgłosić śmiertelne zejście. Nie dało rady. Dopiero Policja zrozumiała po dwóch zdaniach a te gamonie mi kazały sprawdzać różności.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  otwarte dno

  Krzysiek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Szambo to coś takiego, o czym się zapomina... Szczególnie właściciele działek rekreacyjnych - potem Kiekrz, Strzeszynek, Rusałka mają mętną, nieoczyszczalną wodę.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ...

  trolololo (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

  shit happens
  dobrze, że żadne dziecko nie wpadło. ale Polak zawsze mądry po szkodzie

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo