MISTRZOWIE FOTOGRAFII Tworzymy ranking najlepszych...

  MISTRZOWIE FOTOGRAFII Tworzymy ranking najlepszych fotografów - profesjonalistów i amatorów

  Akcja specjalna MISTRZOWIE FOTOGRAFII

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  MISTRZOWIE FOTOGRAFII Tworzymy ranking najlepszych fotografów - profesjonalistów i amatorów
  Znasz świetnego fotografa, który tworzy wyjątkowe sesje zdjęciowe? Albo mistrza fotografii ślubnej, który doskonale uwiecznia w kadrze niezapomniane chwile w życiu? A może Ty robisz zdjęcia, którymi chcesz się pochwalić przed innymi? Nominuj kandydata do tytułu Fotograf Roku lub zgłoś swoje zdjęcia do konkursu, w którym wybierzemy Fotografa Amatora Roku. Naszą akcję prowadzimy wspólnie z serwisem naszemiasto.pl. Na laureatów czekają cenne nagrody!
  MISTRZOWIE FOTOGRAFII Tworzymy ranking najlepszych fotografów - profesjonalistów i amatorów


  Wybierz kategorię plebiscytu. Kliknij i głosuj.

  Fotograf Ślubny Roku
  Fotograf Rodzinny Roku
  Fotograf Amator Roku


  Trudno wyobrazić sobie nasze życie bez fotografii. Zdjęcie towarzyszą nam w praktycznie w każdej chwili. Dzięki rozwojowi technologii możemy uwieczniać każdy moment za pomocą aparatu w telefonie komórkowym i natychmiast dzielić się zdjęciem z najbliższymi publikując je na Facebooku czy Instragramie. Jeśli fotografowanie staje się naszym hobby, dziś możemy sięgnąć po coraz lepszy sprzęt fotograficzny, który też jest dostępny w przystępnych cenach.

  W najważniejszych momentach, a także wtedy, gdy zależy nam na najwyższej jakości, zwracamy się do profesjonalistów. A wybór mamy bardzo duży. Rynek usług fotograficznych rośnie z każdym rokiem.

  Wybierzemy MISTRZÓW FOTOGRAFII

  Rozpoczynamy wielką akcję, którą prowadzimy wspólnie z naszemiasto.pl. W przedświątecznym czasie najlepszych fotografów wskażą ci, którzy mają największe prawo, aby ich ocenić - ich klienci. To oni najpierw nominują fotografów do nagrody, a później wybiorą najlepszych w głosowaniu. Tytuł FOTOGRAFA ROKU zostanie przyznany w dwóch kategoriach - Fotografia Ślubna oraz Fotografia Rodzinna.

  - Wielu naszych redakcyjnych kolegów, zajmujących się na co dzień zdjęciami reporterskimi, zazdrości po cichu profesjonalistom pracującym w tych kategoriach fotografii - mówi Maciej Gładysiewicz, redaktor naczelny serwisu Naszemiasto.pl. - Wymagają one nadzwyczajnej wrażliwości na detale, strukturę ujęcia, światło. Postanowiliśmy w naszym plebiscycie uhonorować najlepszych fotografów ślubnych oraz tych, którzy specjalizują się w portretowych i rodzinnych sesjach fotograficznych, które zawsze były i będą popularne.

  W ramach swojej prezentacji w plebiscycie fotograf zawodowy może przedstawić kilka wybranych zdjęć. Ich przesłanie nie jest oczywiście obowiązkowe. To nie na podstawie kilku wybranych fotografii, lecz na podstawie całokształu pracy i oceny klientów mają zostać przyznane tytuły dla profesjonalistów.

  Przy prezentacji fotografa w plebiscycie mogą być podane linki do jego strony internetowej czy profilu na Facebooku i Instagramie, gdzie będzie można obejrzeć pełną galerię prac fotografa.

  Docenimy także amatorów

  Swoimi najlepszymi zdjęciami będą się mogli pochwalić także ci, dla których fotografia to hobby i pasja. W ramach zgłoszenia do naszej akcji można przesłać do ośmiu zdjęć o dowolnej tematyce.

  - W konkursie dla amatorów sił może spróbować każdy - mówi Katarzyna Niedzwiecka, koordynator plebiscytu. - Można przesłać nawet zdjęcia wykonane telefonem komórkowym. Liczyć się będą pomysłowe kadry, ciekawe kompozycje, uchwycone w obiektywie emocje.

  Spośród osób, które prześlą swoje zdjęcia w ramach naszej akcji, użytkownicy naszego serwisu w głosowaniu wybiorą zdobywcę tytułu FOTOGRAF AMATOR ROKU. Czekają wspaniałe nagrody!

  Znakomita promocja

  Już sam udział w plebiscycie gwarantuje dużą promocję zarówno profesjonalistom, jak i amatorom. - W ramach prezentacji fotografa w plebiscycie będzie można pochwalić się swoimi najlepszymi zdjęciami, będzie można także podać linki do strony internetowej lub profilu na Instagramie czy Facebooku oraz numer telefonu- mówi Katarzyna Niedzwiecka, koordynator plebiscytu. - Akcja z pewnością będzie miała szeroki zasięg ze względu na duże zainteresowanie użytkowników naszego serwisu tematyką fotograficzną, a także z powodu jej społecznościowego charakteru i promocji na Facebooku.

  Dwa etapy głosowania

  W pierwszym etapie naszej akcji zostaną wybrani laureaci z naszego miasta i okolic we wszystkich trzech kategoriach plebiscytu. Awansują oni (zachowując zdobyte głosy) do drugiego etapu - regionalnego finału, w którym powalczą o tytuły FOTOGRAFA ROKU w całym województwie i cenne nagrody.

  Ważne terminy

  • Głosowanie rozpocznie się w czwartek, 6 grudnia o godz. 12:00.
  • Nominacje fotografów i zgłoszenia do udziału w konkursie dla fotografów amatorów będzie można przesyłać do czwartku, 13 grudnia.
  • Pierwszy etap głosowania będzie trwać do czwartku, 3 stycznia do godz. 20:00.
  • Wojewódzki finał rozpocznie się w poniedziałek, 7 stycznia o godz. 12:00 i potrwa do środy, 16 stycznia do godz. 21:00.

  CZEKAJĄ CENNE NAGRODY


  Nagrody dla profesjonalistów

  Fotograf, który w pierwszym etapie głosowania otrzyma najwięcej głosów, zdobędzie:
  • tytuł FOTOGRAFA RODZINNEGO ROKU lub FOTOGRAFA ŚLUBNEGO ROKU w mieście i okolicach
  • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu
  • awans do wojewódzkiego finału z zachowaniem zdobytych głosów


  W wojewódzkim finale plebiscytu fotograf, który otrzyma najwięcej głosów (w każdej z dwóch kategorii) zdobędzie:
  • tytuł najlepszego FOTOGRAFA RODZINNEGO ROKU lub FOTOGRAFA ŚLUBNEGO ROKU w województwie
  • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu
  • prezentację jako najlepszego fotografa w województwie w poście na Facebooku o zasięgu min. 50 000 osób z linkiem do strony (facebooka) fotografa
  • zaproszenie do udziału w całodniowym profesjonalnym szkoleniu dotyczącym promocji usług fotograficznych w mediach społecznościowych, które odbędzie się w styczniu w Warszawie
  • całostronicową prezentację (rozmowa + wybrane zdjęcia) w specjalnym dodatku "Mistrzowie Fotografii", który w styczniu zostanie dołączony do całego nakładu "Nowej Trybuny Opolskiej"
  • realizację promocyjnego wideo prezentującego fotografa i publikację klipu w serwisach www.naszemiasto.pl w woj. opolskim oraz w serwisie www.gloswielkopolski.pl


  Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca w wojewódzkim finale plebiscytu (w każdej z dwóch kategorii) otrzymają:
  • dyplom potwierdzający zdobycie wyróżnienia w plebiscycie
  • prezentację jako laureata plebiscytu w poście na Facebooku (z linkiem do strony lub facebooka fotografa) o zasięgu min. 30 000 osób i min. 20 000 osób za zajęcie odpowiednio drugiego i trzeciego miejsca w województwie
  • zaproszenie do udziału w całodniowym profesjonalnym szkoleniu dotyczącym promocji usług fotograficznych w mediach społecznościowych, które odbędzie się w styczniu w Warszawie
  • prezentację (rozmowa + wybrane zdjęcia) o wielkości 1/2 strony w specjalnym dodatku "Mistrzowie Fotografii", który w styczniu zostanie dołączony do całego nakładu "Głosu Wielkopolskiego"


  Nagrody dla fotografów amatorów

  Fotograf amator, który w pierwszym etapie głosowania otrzyma najwięcej głosów, zdobędzie:
  • tytuł FOTOGRAFA AMATORA ROKU w mieście i okolicach
  • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu
  • publikację wybranego zdjęcia w specjalnym dodatku "Mistrzowie Fotografii", który w styczniu zostanie dołączony do całego nakładu "Głosu Wielkopolskiego"
  • awans do wojewódzkiego finału z zachowaniem zdobytych głosów


  W wojewódzkim finale plebiscytu fotograf amator, który otrzyma najwięcej głosów zdobędzie:
  • tytuł najlepszego FOTOGRAFA AMATORA ROKU w województwie
  • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu
  • voucher o wartości 2000 złotych na zakup sprzętu fotograficznego


  • publikację wybranego zdjęcia na okładce dodatku "Mistrzowie Fotografii", który w styczniu zostanie dołączony do całego nakładu "Głosu Wielkopolskiego"
  • prezentację (rozmowa o fotograficznym hobby) w dodatku "Mistrzowie Fotografii"


  Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca w wojewódzkim finale plebiscytu otrzymają:
  • dyplom potwierdzający zdobycie wyróżnienia w plebiscycie
  • voucher na zakup sprzętu fotograficznego o wartości 1500 złotych i 1000 złotych za zajęcie odpowiednio drugiego i trzeciego miejsca w województwie
  • prezentację (rozmowa o fotograficznym hobby) w dodatku "Mistrzowie Fotografii"


  Informacji o akcji udziela
  Monika Dobrowolska
  tel. 500 324 296
  e-mail: plebiscyty@naszemiasto.pl

  Regulamin


  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo