Mój reporter

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!
  • Chciałbyś by reporterzy podjęli jakiś temat? Masz pytanie do redakcji? Zadaj je za pomocą poniższego formularza!
  • Jak tylko redakcja zacznie pracować nad odpowiedzią, tutaj zobaczysz swoje pytanie, a także pytania od innych Czytelników.
  • Głosuj na pytania zadane przez innych Czytelników i wskaż redakcji najważniejsze tematy do opisania.
  • W momencie kiedy odpowiedź będzie gotowa, znajdziesz ją tutaj opublikowaną razem z Twoim pytaniem.
  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia: Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.
  Mój reporter
  • lemanowicz ALDONA pyta:
   witam mam problem z dyrektorkom gimnazjum probuje zatuszowac pobicie mego syna w szkole gdzie szukac pomocy

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!0 Przejdź do rankingu

  • Łukasz Winnicki pyta:
   Czy po pełnym wprowadzeniu PEKI zostaną zachowane ulgi na honorowych dawców krwi?

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!4 Przejdź do rankingu

  • Katarzyna Duczmal pyta:
   Dlaczego MPK puszcza na trasę autobusu nr 45 mikroskopijne pojazdy? Jedno wejście na środku - tworzy się sztuczny tłok, mało siedzeń i tak wąskie, że na dwóch siedzi jedna osoba. Brak miejsca w pojeździe - biletomat, jakieś platformy z przodu. To trasa z i na dworzec, ludzie jadą z bagażami. I jeszcze długi czas oczekiwania na kurs - autobusy jadą co 25 minut.
   Autobusy linii 45 odjeżdżają z przystanku przy Dworcu Zachodnim

   Redakcja odpowiada:

   Autobusami linii 45 można z Dworca Zachodniego dojechać poprzez Grunwald na os. Kopernika i do ul. Kaczej. Jednak zdaniem pasażerów pojazdów na trasę wyjeżdża ich za mało i są...

   Redakcja odpowiedziała

   Głosy: 0

  • Wiesław Drygas pyta:
   Mam pytanie w związku z dziwną sytuacją sprzedaży mieszkań przez ZKZL. Mianowicie chodzi o ulicę Dąbrowskiego 118 gdzie mieszkania zostały wykupione. Dwie klatki obok, które również należą do miasta, niestety nie dopuszczono do sprzedaży. Trzy klatki należą do miasta ZKZL, a zostaje wykupiona tylko środkowa Dąbrowskiego 118. Dlaczego tylko ta jedna klatka otrzymała możliwość wykupów, a dwie pozostałe, nie?

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!1 Przejdź do rankingu

  • Kaczmarek pyta:
   Straż Miejska w Poznaniu ogłosiła nabór na Strażników Miejskich. Przewidywano 5 nowych etatów. Na jakich zasadach odbył się ten nabór? Pomimo, że spełniałem wszelkie kryteria zawarte w ogłoszeniu, złożyłem komplet dokumentów w przewidywanym terminie nikt nie skontaktował się ze mną. Za skandaliczny już uważam fakt, że na liście osób przyjętych są osoby o stałych meldunkach w Skokach i Gnieźnie. Dlaczego Straż Miejska ogłaszając nabór przeprowadza go w tak niejasny sposób, a nie w analogiczny do nabór do policji, czyli ilu się zgłosi tylu testujemy? Dlaczego do etatów miejskich dopuszczane są osoby, które nie płacą w naszym mieście podatków, skoro mają meldunek w innych miastach?
   Straż Miejska w Poznaniu

   Redakcja odpowiada:

   Na pytanie czytelnika odpowiada Jacek Kubiak z poznańskiej Straży Miejskiej.

   Redakcja odpowiedziała

   Głosy: 0

  • Jacek Ankiewicz pyta:
   Zauważyłem oznakowanie wszystkich topoli wzdłuż ulicy Obornickiej. Oznakowanie jest widoczne na odcinku w Suchym Lesie i dalej w stronę Obornik. Czyżby oznaczało to, ze GDDKiA ma zamiar wyciąć je wszystkie. Czy naprawdę te drzewa przeszkadzają? Obecnie ulica Obornicka i tak nie należy do najpiękniejszych, a wycięcie (moim zdaniem bezsensowne) jeszcze bardziej wpłynie na jej estetykę. Ponadto topole stanowią naturalny ekran akustyczny dla pobliskich zabudowań, nie wspominając już o aspektach ekologicznych. Dodatkowo uważam, że nie mają one zasadniczo wpływu na bezpieczeństwo kierowców, ponieważ nie rosną tuż przy drodze, ale w pewnym jej oddaleniu. Domyślam się, że może to być spowodowane kwestią oszczędności i zwyczajnym pozbyciem się kłopotów związanych z koniecznością utrzymywania zieleni.
   Drzewa zostały oznakowane, ale wycięte zostaną wyłącznie te, które usychają

   Redakcja odpowiada:

   Drogowcy zaczęli przygotowania do wycinki usychających topoli, które stoją wzdłuż drogi krajowej Poznań - Oborniki.

   Redakcja odpowiedziała

   Głosy: 0

  • Ewa Sz. pyta:
   Od lipca podniosły się moje opłaty za śmieci, już nie mogę sama decydować ile mam śmieci i jak często powinno się je ode mnie odbierać. GOAP decyduje za mnie i moją rodzinnę - GOAP sam dostarcza śmieci przysyłając już przed terminem 15 sierpnia przypomnienie listem poleconym o opłatach, które już dokonałam na podstawie wcześniej przesłanej informacji na mój adres e-meilowy. Poza tym koszty odbioru śmieci muszą być wysokie, bo w dniu dzisiejszym oprócz wcześniej wspomnianego e-maila i listu dostałam 2 sms-y w tej sprawie - pytam po co zaśmiecanie listem skoro był e-mail, po co koszty wysyłki listu i dwóch sms-ów jak był e-mail i na dodatek opłata dokonana przed terminem? Czy ktoś w GOAP nad tym panuje, ktoś kto za moje opłaty wysyła do mnie niepotrzebne listy i sms-y i jeszcze bierze za to pensje?

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!0 Przejdź do rankingu

  • Wojciech Zabłocki pyta:
   Dlaczego oświetlenie uliczne zapala się w Poznaniu znacznie później niż w innych miastach, praktycznie gdy jest już kompletnie ciemno i niebezpiecznie? Czy miasto zamierza rozdawać mieszkańcom odblaski, które niedługo mają być obowiązkowe dla pieszych poruszających się w ciemności? Mają one obowiązywać tylko poza obszarem zabudowanym, ale ustawodawca mógł przewidzieć wyjątek dla Poznania.

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!3 Przejdź do rankingu

  • Adam Nowak pyta:
   Dlaczego na nowym przystanku PST przy Dworcu Zachodnim, elektroniczne tablice nad peronami wyświetlają jedynie nazwę przystanku i godzinę, bez godzin i kierunków odjazdów najbliższych tramwajów mimo, że tablice są do tego przystosowane?

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!0 Przejdź do rankingu

  • Stanisław Nowacki pyta:
   Poznańskie firmy które przegrały przetarg na wywóz śmieci mają olbrzymie zarówno bazy jak i park maszynowo samochodowy. Wygrane firmy muszą wybudować swoje bazy, dostarczyć pojemniki. Doświadczenie z najniższą ceną (wskazują wieloletnie doświadczenia) to zły wybór. Remondis zainwestował duże pieniądze w nowe pojemniki. Co Będzie gdy zacznie wycofywać swoje pojemniki? A ludzie których zatrudnia? Komisja przetargowa ma klapki na oczach licząc na oszczędności w okresie krótko terminowym a w długo terminowym to zapłaci miasto i my.
   Mój reporter: Przegrają przetarg śmieciowy, mogą zniknąć z rynku

   Redakcja odpowiada:

   Małe firmy, wywożące odpady z terenu ZM GOAP walczą o przeżycie. Jeżeli przegrają przetarg na odbiór śmieci mogą zniknąć z rynku.

   Redakcja odpowiedziała

   Głosy: 0

  1 3 4 5 ... 12 »

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Polecamy