Moon Hostel - zaprasza

Artykuł sponsorowany

Nasza sieć Moon Hostel przyjmuje Gości już od 14 lat. Obiekty zlokalizowane są w: Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu. Każdy Hostel znajduje się w samym Centrum, aby nasi Goście nie tracili czasu na dojazdy i spacerem mogli dostać się do najważniejszych atrakcji każdego z miast.

Codziennie dbamy o to, aby Państwa pobyt był niezapomniany. Nie jesteście, Państwo, naszymi klientami, tylko Gośćmi przez wielkie G! Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji 24h/7, zwarci i gotowi, by w każdym momencie móc doradzić i pomóc.

Nasze zasady przyjmowania Gości są proste i dzięki temu liczba Hosteli i zadowolonych Gości cały czas rośnie. Postanowiliśmy zdradzić Wam nasze małe tajemnice:

1. Zawsze staramy się jak najlepiej poznać i sprostać Waszym potrzebom.
2. Codziennie dbamy o czystość i stan techniczny obiektów.
3. Gościmy wszystkich tak, jak sami chcielibyśmy być goszczeni.
4. Zawsze można na nas liczyć. Nigdy nie odmawiamy pomocy i porady.
5. Nie chcemy, aby Goście się nudzili, w tym celu posiadamy szereg atrakcji dla każdego – takie jak gry, książki, bilard, piłkarzyki, rzutki i wiele innych.
6. Interesujemy się, jak Wam mija dzień i pobyt oraz słuchamy sugestii, jak możemy stać się jeszcze lepsi.
7. Korzystając z własnego doświadczenia polecamy różne atrakcje, restauracje i miejsca warte odwiedzenia.
8. Uwielbiamy dzieci oraz wszelkiego rodzaju pupile. Przed nikim nie zamykamy naszych drzwi.
9. Zameldowanie odbywa się w dowolnym momencie po godzinie 13:00, zdajemy sobie sprawę, że czasem jedziecie do nas z daleka.
10. Chętnie pokażemy Państwu wszystkie zakamarki Hostelu, abyście wiedzieli, co na Was czeka.

Prowadzić Hostel może każdy, ale nie każdy potrafi sprawić, by wszyscy Goście wyjeżdżali z niego zadowoleni. Pozytywne opinie - to nasza najlepsza wizytówka.

Nie każcie nam dłużej czekać i wybierzcie się z nami na wspólną księżycową przygodę :) Na pewno nikt nie będzie żałował. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie