MPK Poznań: Na os. Reduta nie kursuje autobus -...

  MPK Poznań: Na os. Reduta nie kursuje autobus - unieruchomiła go przebita opona

  GOK

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  zdjęcie ilustracyjne

  zdjęcie ilustracyjne ©MPK Poznań

  Osiedle Reduta w Poznaniu jest odcięte od możliwości dojazdu komunikacją miejską – przyczyną przebita opona w autobusie.
  zdjęcie ilustracyjne

  zdjęcie ilustracyjne ©MPK Poznań

  - Na osiedlu Reduta korzystamy z autobusu linii 83, który niestety kursuje bardzo rzadko, co pół godziny – ostrzega Czytelnik, pan Daniel. - Jeśli wypadnie z kursu, jesteśmy uziemieni. I tak właśnie jest teraz: o godz. 10.08 powinien pojechać, nie pojechał, stoimy na przystanku i próbujemy dodzwonić się do ZTM-u. Gdy już nam się udało, dowiedzieliśmy się, że autobus nie wyjechał w trasę, bo ma przebitą oponę.

  Pasażerowie są rozżaleni, że nikt ich nie poinformował, że na przystanku nie pojawił się pracownik dyspozytora ruchu, czy choćby strażnik miejski – wówczas staraliby się iść pieszo do przystanków, gdzie dojeżdżają autobusy innych linii.

  - Ja już się spóźnię do pracy, nie mam szans, bo czekałem na przystanku, w nadziei, że autobus 83 się spóźnia, ale przyjedzie – mówi Czytelnik. - Dopiero sam ustaliłem, że autobus po prostu wypadł z trasy.

  - Autobus ma przebitą przednią oponę, stoi na trasie i trwa naprawa – usłyszeliśmy od dyżurnego dyspozytora MPK. - Niestety mamy przez to przerwę w ruchu, przepraszamy pasażerów.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Do czytelnika Daniela

  Autor (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Pan i tak często spóźnia sie do pracy. Wszyscy, którzy Pana znaja mogą to potwierdzić. Prosze następnym razem wcześniej wstać.


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Brak słów

  Gość 2 (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Zapewne komentarz wymyśliła osoba, która w pracy zasadniczo głównie zajmuje się czytaniem newsów z miasta, kraju i ze świata. I to przez 7 godzin, bo ostatnia jest na to, by przed zakończeniem...rozwiń całość

  Zapewne komentarz wymyśliła osoba, która w pracy zasadniczo głównie zajmuje się czytaniem newsów z miasta, kraju i ze świata. I to przez 7 godzin, bo ostatnia jest na to, by przed zakończeniem pracy jeszcze trochę popracować i pójść do sklepu.zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo