Autobusy linii nr 171 z Dębiny na os. Wichrowe Wzgórze jeżdżą objazdem Połabską i Lechicką, omijając przystanki rondo Solidarności i os. Kosmonautów. W kierunku os. Dębina trasa autobusu 171 pozostaje bez zmian. Na os. Wichrowe Wzgórze pojazdy MPK kończą bieg na przystanku tymczasowym, znajdującym się na wysokości remontowanej pętli.
Autobusy 182 rozpoczynają kursy z os. Wichrowe Wzgórze w kierunku Górczyna z przystanku na ul. Murawa, znajdującego się od strony os. Kosmonautów i jeżdżą Lechicką, Naramowicką i Serbską do ronda Solidarności i dalej stałą trasą. Nie zatrzymują się jednak na przystanku os. Kosmonautów. W kierunku os. Wichrowe Wzgórze trasa pozostaje bez zmian.
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?