Zobacz
  koniecznie

  Czy Twoje imię i nazwisko jest na liście?

  Rozwiń
  Na długi weekend więcej pociągów, wagonów i promocyjne...

  Na długi weekend więcej pociągów, wagonów i promocyjne bilety

  Norbert Kowalski

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Na długi weekend więcej pociągów, wagonów i promocyjne bilety

  ©Łukasz Gdak

  Przewozy Regionalne oraz PKP Intercity przygotowywały specjalne oferty dla wszystkich podróżujących pociągami w długi weekend.
  Na długi weekend więcej pociągów, wagonów i promocyjne bilety

  ©Łukasz Gdak

  Dodatkowe składy pociągów, większa liczba wagonów oraz promocyjne ceny - tak ma wyglądać długi weekend na kolei.

  Przewozy Regionalne zachęcają wszystkich do podróży w ramach tzw. minibiletu turystycznego, który kosztuje 39 zł. Za tę cenę będzie można podróżować wszystkimi pociągami REGIO o dowolnych godzinach, nieograniczoną liczbę razy.

  Minibilet turystyczny (za 39 zł) i bilet turystyczny (45 zł) oferowany przez Przewozy Regionalne będą ważne od środy od godz. 18 do poniedziałku (30 maja) do godz. 6.

  W samej Wielkopolsce bilet turystyczny obejmuje ok. 200 pociągów Przewozów Regionalnych dziennie. Rozszerzona wersja biletu za 45 zł będzie ważna także w pociągach Kolei Wielkopolskich (oraz Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Małopolskich, Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, Kolei Śląskich).

  Specjalne oferty szykuje również PKP Intercity, które informuje, że w długi weekend podstawi dodatkowych 39 pociągów. Wzmocnione zostaną przede wszystkim kierunki turystyczne, takie jak Hel, Świnoujście, Łeba, Kołobrzeg, Biel-sko-Biała, Zakopane czy Jelenia Góra.

  Pasażerowie, którzy planują odwiedzić klika miejsc, mogą skorzystać z oferty weekendowej, umożliwiającej wielokrotne przejazdy w ramach jednego biletu. W czasie zbliżających się dni wolnych, z oferty będzie można skorzystać od środy (25 maja), od godz. 19 do godz. 6 rano w piątek (27 maja) lub od piątku (27 maja) od godz. 19 do poniedziałku (30 maja), do godz. 6 rano.

  Cena Biletu Weekendowego, w drugiej klasie, wynosi 79 zł i umożliwia przejazdy dowolnymi pociągami TLK i IC. Natomiast z Biletem Weekendowym MAX za 154 zł będzie można podróżować w drugiej klasie wszystkimi pociągami (EIP, EIC, IC i TLK).  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  morze

  balan (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  to przed pierwszą majówką było chyba coś podobnego. Kupiliśmy rowery w media expert na szybko i mieliśmy jechać ale dzieciak dostał odry. Teraz ładujemy się do pociągu i nad morze :)

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo