„Na szlaku Baltic Pipe”: konkurs fotograficzny trwa. Pokaż swoje ulubione miejsca w Wielkopolsce

Materiał promocyjny GAZ-System
Wybierasz się na wycieczkę - zabierz ze sobą telefon, aparat, kamerę. Może to właśnie twoje zdjęcie trafi do przewodnika turystycznego naszego regionu. Pojawi się w nim 12 prac konkursowych „Na szlaku Baltic Pipe”.

Weekendowe wypady do lasu czy nad jezioro są coraz popularniejszą formą wypoczynku Polaków. Wielkopolskę można zwiedzać pieszo, na rowerze, a nawet w kajaku. Lubisz podróżować? Podziel się z innymi swoimi ulubionymi miejscami. Wyślij zdjęcie na konkurs fotograficzny „Na szlaku Baltic Pipe”, masz szansę wygrać kamerę Go Pro. Twoje zdjęcie może być opublikowane w przewodniku turystycznym.

zgłoszenie konkursowe

„Na szlaku Baltic Pipe” to konkurs fotograficzny, który trwa właśnie na terenie trzech województw:

  • wielkopolskiego
  • lubuskiego
  • zachodniopomorskiego

Konkurs zorganizowany jest we współpracy z GAZ-SYSTEM, inwestora Baltic Pipe, projektu inwestycyjnego , którego realizacja przyczyni się do rozwoju gospodarczego właśnie tych trzech regionów.

„Na szlaku Baltic Pipe”. Jak zgłosić się do konkursu?

Mieszkasz w Wielkopolsce? By wziąć udział w konkursie, wystarczy wysłać zdjęcie i opis ciekawego turystycznego miejsca w Wielkopolsce w jednej z dwóch kategorii – przyrodniczej czy kulturalno-historycznej. Może to zrobić osoba pełnoletnia lub osoba powyżej 13. roku życia za pisemną zgodą opiekuna. Zgłosić się można tylko jeden raz. Każda praca będzie oceniana przez jurorów.

Spośród wszystkich nadesłanych prac jury, w skład którego wejdą przedstawiciele GAZ-SYSTEM oraz przedstawiciele redakcji „Głosu Wielkopolskiego”, wyłoni 12 fotografii, które trafią do przewodnika turystycznego.

Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są do 25 sierpnia. Po tym dniu jurorzy będą oceniać prace pod kątem zgodności z tematem konkursu oraz wartości artystycznej. Szanse na zwycięstwo ma każdy. A wyniki poznamy 7 września.

zgłoszenie konkursowe

Kto może wygrać i jakie są nagrody w konkursie?

Wybrane prace fotograficzne wraz z opisami trafią do przewodnika turystycznego, który będzie wydany w postaci składanej mapy. Ukaże się on 25 września razem z „Głosem Wielkopolskim”. Ale to jeszcze nie wszystkie nagrody.

  • Pierwszych 300 osób, które poprawnie wypełnią formularz oraz zgłoszą swoje zdjęcia, otrzyma książkę autorstwa Adama Wajraka „Wielka księga prawdziwych tropicieli”.
  • Autorzy 30 wyróżnionych zdjęć wybranych przez jury konkursu (po 5 w każdej kategorii w każdym województwie) otrzymają nagrody rzeczowe, wśród których będą: stacja ładująca, plecak i książka.
  • Nagroda główna, czyli m.in. kamera Go Pro i inne upominki – trafią do 6 autorów najlepszych prac – zwycięzcy zostaną wyłonieni w każdej kategorii w każdym województwie.

zgłoszenie konkursowe

Pokaż ulubione zakamarki województwa wielkopolskiego!

Warte zobaczenia są nie tylko jeziora, zamki i muzea. Miasta przyciągają turystów nie tylko zabytkami, ale także atrakcyjnymi miejscami wypoczynku. Wielkopolska to również atrakcyjny region dla biznesu. Gazociąg Baltic Pipe jako element rozbudowy gazowego systemu przesyłowego przyniesie wiele korzyści dla województwa wielkopolskiego i przyczyni się do jego rozwoju. Baltic Pipe dla Wielkopolski to przede wszystkim rozbudowa istniejącej tłoczni gazu w Odolanowie oraz budowa części gazociągu Goleniów-Lwówek. Taka inwestycja przełoży się na zainteresowanie inwestorów tym obszarem. Baltic Pipe jako element gazowej sieci przesyłowej w regionie umożliwi lokalnemu biznesowi korzystanie z tego paliwa. Stąd inwestycja może być impulsem dla rozwoju gospodarczego województwa i ułatwi ściągnięcie przemysłu na jego obszar. To oznacza potencjalne nowe miejsca pracy oraz podatki dla samorządów i realizację potrzeb mieszkańców.

>> KLIKNIJ i zgłoś swoje zdjęcie w konkursie! <<

Honorowy patronat konkursu "Na Szlaku Baltic Pipe" objęli wojewodowie województw: wielkopolskiego, lubuskiego i zachodniopomorskiego.
Baltic pipe

Wyłączną odpowiedzialność za treść publikacji ponosi jej autor. Unia Europejska nie odpowiada za ewentualne wykorzystanie informacji zawartych w takiej publikacji.

REGULAMIN KONKURSU

DO POBRANIA: Zgoda dla osób niepełnoletnich na udział w konkursie "Na szklaku Baltic Pipe"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gloswielkopolski.pl Głos Wielkopolski
Dodaj ogłoszenie