Nadzieja Lecha Poznań z kiksem sezonu? Zawodnik Korony Kielce ładniejszego gola już nie strzeli [WIDEO]

Bartosz Mrozek wpuścił bramkę z ponad połowy boiska. Mimo to rozegrał w ubiegłą niedzielę niezłe spotkanie Adam Jastrzębowski
Tegorocznego majowego weekendu nie będzie dobrze wspominał Bartosz Mrozek, który w przyszłym sezonie będzie walczył o miejsce w bramce Lecha Poznań. Co prawda jego Stal Mielec wygrała z Koroną Kielce 2:1, jednak bramka, którą wpuścił, będzie mu się śniła po nocach przez najbliższe miesiące.

Bartosz Mrozek od przyszłego sezonu ma walczyć o bluzę numer "jeden" w bramce Lecha Poznań. O tym, że młody golkiper na stałe powróci do stolicy Wielkopolski, informował kilka dni temu Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl. Mówiąc pół żartem, pół serio - ta wiadomość musiała poniekąd wpłynąć na koncentracje Mrozka w ostatnim ligowym spotkaniu Stali Mielec z Koroną Kielce.

W 9. minucie spotkania piłkarz złocisto-krwistych, Kyryło Petrov wykorzystując przywilej korzyści, postanowił... z własnej połowy oddać strzał na bramkę Bartosz Mrozka. 23-letni golkiper był nieco wysunięty, przez co nie zdążył wrócić między słupki, a Ukrainiec z pewnością zdobył najpiękniejszą bramkę w karierze.

Czy ta bramka sprezentowana przez Mrozka będzie kiksem sezonu? Na pewno ten gol zrobił dużo szumu w mediach społecznościowych. We wrześniu zeszłego roku padła już jedna absurdalna bramka w Mielcu. W spotkaniu Stali przeciwko Śląskowi, zawodnik wrocławian Javier Hyjek zdobył gola samobójczego... z własnej połowy.

Na szczęście Mrozka jego Stal pokonała ostatecznie Koronę Kielce 2:1 po dwóch trafieniach Kamila Kruka i praktycznie zapewnili sobie utrzymanie w ekstraklasie w kolejnym sezonie. Oprócz tego błędu bramkarza Lecha zagrał on całkiem niezłe zawody, kilka razy ratując mielczan przed utratą kolejnych goli.