Nafta bezradna w starciu z Legionovią, Krispol lepszy od lidera zaplecza ekstraklasy!

W ekstraklasie siatkarek punkty tracą mistrzynie Polski. Przed tygodniem Chemik Police przegrał po raz pierwszy w sezonie na wyjeździe z Tauronem Dąbrowa Górnicza. Tym razem policki dream team stracił punkt na własnym parkiecie w starciu z Aluprofem Bielsko-Biała (3:1). W innych spotkaniach nie doszło do zaskakujących rozstrzygnięć. W Pile, mimo zatrudnienia Iriny Archangielskiej w roli II trenera, nic się nie zmieniło. Miejscowa Nafta w dramatycznym stylu przegrała tym razem z Legionovią 0:3.

Doskonale natomiast spisali się w I lidze siatkarzy zawodnicy APP Krispolu Września. Pomarańczowi wygrali bowiem na wyjeździe z Camperem Wyszków 3:2 (15:10 w piątym secie). Tym samym zrewanżowali się gospodarzom za porażkę na własnym parkiecie. Podopieczni Marka Jankowiaka zajmują trzecie miejsce w tabeli.

Natomiast bez problemu trzy punkty zdobyły pierwszoligowe siatkarki KS Murowana Goślina. Drużyna Piotra Sobolewskiego na własnym parkiecie pokonała niżej notowane Karpaty Krosno 3:0 (w trzecim secie przyjezdne zdobyły zaledwie 7 "oczek").