W najbliższy weekend na MTP poznamy najnowsze trendy w fryzurach i makijażu w czasie targów beautyVision oraz Forum Fryzjerstwa LOOK Piękno będzie motywem przewodnim zarówno w czasie targów kosmetycznych beautyVision jak i Forum Fryzjerstwa LOOK, które w najbliższą sobotę i niedzielę odbędą się na terenie MTP. Przez dwa weekendowe dni, w godzinach od 10 do 18, będzie można oglądać pokazy makijażu, pokazy fryzjerskie, a także zapoznać się z nowinami, zarówno jeśli chodzi o produkty, jak i techniki stosowane we fryzjerstwie i kosmetyce.

Nie zabraknie też solidnej dawki wiedzy. W czasie beautyVision odbędzie się także Kongres Podologiczny, w czasie którego uczestnicy będą mogli zapoznać się ze zdrowotnymi i kosmetycznymi problemami związanymi ze stopami.

Nowością tegorocznych targów będzie Kongres Mikropigmentacji Estetycznej. Będzie okazja do zapoznania się z najważniejszymi zagadnieniami i trendami dotyczącymi mikropigmentacji, technikami, zasadami, zarówno jako makijażu upiększającego, jak i korekcyjnego. Kongresowi towarzyszyć będą I Ogólnopolskie, Niezależne Mistrzostwa Polski w Mikropigmentacji Estetycznej.

Nie zabraknie także konkursów i prezentacji odbywających się w ramach Forum Fryzjerstwa LOOK. Konkurs Kreator, Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego oraz Mistrzostwa w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów, a także Mistrzostwa Polski w Barberingu, odbywające się po raz pierwszy, to tylko niektóre wydarzenia.

Bilety można kupić on-line przez stronę www.mtp24.pl lub w kasie. Jednorazowy bilet dla profesjonalistów kupiony on-line kosztuje 28 zł, w kasie 32 zł. Bilet dwudniowy (tylko on-line) za 54 zł. Bilet dla szerokiej publiczności kosztuje 39 zł.