Największa plaża w Europie… jest w Polsce!

Artykuł sponsorowany
Najbliższe wakacje Polacy spędzą w kraju, a zapowiadany bon 1000+ dla turystki sprawi, że nie dla wszystkich wystarczy miejsc w hotelach. Uzasadnione są również obawy o zatłoczone plaże. Jest jednak jedna plaża w Polsce, na której miejsca z pewnością nie zabraknie. To gigantyczna,  sztucznie utworzona plaża w nadmorskim Jarosławcu - kameralnym, nadmorskim kurorcie. Plaża jest tak ogromna, że zyskała miano polskiego Dubaju. Możecie być spokojni, że miejsca do plażowania – nawet z zachowaniem dystansu społecznego – nie zabraknie.
Największa plaża w Europie… jest w Polsce!

Jeśli chcielibyście wybrać się nad „polski Dubaj” to nadarza się ku temu świetna okazja. Tylko do środy trwa promocja w rodzinnym, 4* hotelu Szlak Bursztynowy, zlokalizowanym w Jarosławcu, 150 metrów od plaży. Hotel Szlak Bursztynowy to jeden z najlepiej ocenianych hoteli nad morzem, również wśród rodzin z dziećmi, słynący z doskonałej kuchni.

Ceny do środy są niższe nawet o 50%. Jest okazja zarezerwować terminy czerwcowe już od 149 PLN os. / noc (ze śniadaniami i obiadokolacjami), a wakacje od 199 PLN os. / noc (również ze śniadaniami i obiadokolacjami). Regularne ceny wakacyjne w tym hotelu przekraczają nawet 1000 zł za dobę – okazja jest zatem naprawdę dobra.

Co ważne wszystkie rezerwacje w promocji są bezpieczne i mają możliwość odwołania lub zmiany terminu na 14 dni przed przyjazdem.

Tutaj można sprawdzić ceny w różnych terminach i dokonać rezerwacji.

Największa plaża w Europie… jest w Polsce!

Hotel posiada jedynie 35 komfortowych, klimatyzowanych pokoi, a połowa z nich to pokoje o podwyższonym standardzie i apartamenty.

Największa plaża w Europie… jest w Polsce!

Szlak Bursztynowy często chwalony jest za niesłychanie wysoki poziom wykończenia wnętrz. Inspiracją były tu najlepsze tradycje architektoniczne Pomorza, a wykonaniem zajęli się miejscowi rzemieślnicy. Użyto materiałów takich jak ręcznie szczotkowany dąb, włoskie wapienie czy mosiądz. W każdym pokoju znajdziecie: łazienkę z podgrzewaną podłogą i nieparującym lustrem, drewniane meble, suszarkę, sejf, lodówkę, TV LCD, ręczniki. Akcesoria dla dzieci udostępniane są bezpłatnie.

Największa plaża w Europie… jest w Polsce!

Jeśli wciąż nie czujecie się przekonani, oto nadchodzi argument ostateczny. Hotel szczyci się własnym, całorocznym, ekologicznym gospodarstwem rolnym, z którego pochodzi większość warzyw, a także własną pasieką (miód z plastra). W miarę dostępności serwowane są ryby z miejscowej przystani rybackiej.

PSSST! Najkorzystniejszy cenowo termin to 29.05.2020 – 06.06.2020.

Największa plaża w Europie… jest w Polsce!
Dodaj ogłoszenie