Narzeczona para: Zagłosuj w plebiscycie na swoich faworytów

  Narzeczona para: Zagłosuj w plebiscycie na swoich faworytów

  Anastazja Bezduszna, Katarzyna Sklepik

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Narzeczona Para 2015

  Narzeczona Para 2015 ©Polskapresse

  Planujecie ślub w 2015 roku? Możemy wam pomóc w jego organizacji. Wspólnie z Magazynem Ślubnym zapraszamy do udziału w plebiscycie "Narzeczona para". Biorąc w nim udział można wygrać między innymi suknie ślubne, biżuterię, kurs tańca, sesje fotograficzne i sprzęt gospodarstwa domowego.
  Narzeczona Para 2015

  Narzeczona Para 2015 ©Polskapresse

  I choć już od piątku, 19 grudnia, można głosować za pomocą aplikacji na Facebooku na 13 pierwszych par, to do 31 grudnia można jeszcze zgłaszać narzeczonych!

  To naprawdę proste. Wystarczy wysłać do nas zgłoszenie na dwa możliwe sposoby. Można zgłosić się przez specjalny formularz na naszej stronie Narzeczona Para 2015 lub przesłać zgłoszenie e-mailem na adres: plebiscyt@glos.com.

  ZAGŁOSUJ NA NARZECZONĄ PARĘ! KLIKNIJ


  Zgłoszenie powinno zawierać: imiona i nazwiska narzeczonych, numery i adresy kontaktowe oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. A także zdjęcie narzeczonych i krótki opis jak się poznali, kiedy planują ślub, co lubią robić.

  Atrakcyjne nagrody
  By ułatwić zakochanym początek wspólnej drogi życia, redakcja "Głosu Wielkopolskiego" i sponsorzy ufundowali dla nich atrakcyjne nagrody.

  Wśród nich są między innymi dwie suknie ślubne o wartości około 3 tysięcy złotych każda. Pierwszą z nich ufundowała Pracownia Sukien Ślubnych Jolanta Duda-Koprowska (patrz zdjęcie), drugą uszyje firma Julia Collection. Dwa komplety ekskluzywnej biżuterii ślubnej PiLLow Design, ufundowane przez Małgorzatę Sowę (koszt każdego z kompletów to ponad 600 złotych).

  A także kurs tańca w Dance Center, by młoda para olśniła gości swoim pierwszym tańcem (wartość nagrody - 300 złotych).

  Dla narzeczonej pary, która zajmie pierwsze miejsce, Sylwia Lis z ByLove.pl ufundowała narzeczeńską i ślubną sesję zdjęciową, do każdej z nich ekskluzywny fotoalbum. Wartość tej nagrody to 1600 złotych. Dla par, które zajmą drugie i trzecie miejsce mamy także narzeczeńskie sesje (każda po 500 złotych), ufundowane przez Kubę Kępińskiego (Kepinscy.com).

  Z kolei Hotel Twardowski zaprasza laureatów pierwszego miejsca na "Romantyczny Weekend" - dwa noclegi w luksusowym apartamencie Junior Suite, śniadanie w formie bogatego bufetu, butelka doskonałego wina do kolacji, romantyczna kolacja, czekoladowy masaż w Centrum SPA (wartość nagrody 1450 zł).

  ZAGŁOSUJ NA NARZECZONĄ PARĘ! KLIKNIJ


  A dla drugiego i trzeciego miejsca - nocleg w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem i nieograniczonym dostępem do strefy SPA (każda nagroda warta 350 złotych). Sponsorzy ufundowali także sprzęt AGD i inne atrakcyjne nagrody.
  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ???

  jj (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 2

  Tak się mówi w języku polskim? "Narzeczona para" a nie "para narzeczonych"?

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo