DS
W trzecim meczu eliminacyjnym do mistrzostw świata Katar 2022 Polska przegrała na Wembley z Anglią 1:2 (0:1). W pierwszej połowie biało-czerwoni zagrali bardzo słabo. Stracili gola w 19. minucie po strzale z rzutu karnego Harry'ego Kane'a. Wcześniej Michał Helik faulował Raheema Sterlinga. W drugiej połowie Polacy zagrali dużo lepiej. Efektem był gol strzelony przez Jakuba Modera w 58. minucie. Niestety, w 85. minucie Harry Maguire strzelił gola na 1:2. Polacy w grupie I zajmują trzecie miejsce z dorobkiem 4 punktów. Prowadzą Anglicy z kompletem 9 "oczek". Drugie miejsce zajmują Węgry, którzy mają 7 pkt.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0