Nie oglądam telewizji, przyglądam się prawdziwym kobietom!

  Nie oglądam telewizji, przyglądam się prawdziwym kobietom!

  Magdalena Baranowska-Szczepańska

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Blogerka uwielbia gotować. Podpowiada swoim czytelnikom jak zdrowo i efektownie gotować i piec

  Blogerka uwielbia gotować. Podpowiada swoim czytelnikom jak zdrowo i efektownie gotować i piec ©LadyoftheHouse.pl

  Małgosia Kowalewska-Kawuza, anglistka z wykształcenia, z zamiłowania pasjonatka piękna i dobrego smaku, została jedną z najlepszych blogerek w Polsce! Pisze, radzi i podpowiada
  Blogerka uwielbia gotować. Podpowiada swoim czytelnikom jak zdrowo i efektownie gotować i piec

  Blogerka uwielbia gotować. Podpowiada swoim czytelnikom jak zdrowo i efektownie gotować i piec ©LadyoftheHouse.pl

  Całe życie spędziłam w biegu, łapiąc się różnych zajęć, zwiedzając, podróżując, smakując i poznając świat. Prawdziwe spełnienie przyniosła mi jednak dopiero rodzina, dzięki której odnalazłam swoje miejsce na Ziemi. Narodziny dzieci uwolniły pokłady kreatywności, które drzemały we mnie od zawsze - tak pisze o sobie na swoim blogu Małgosia Kowalewska-Kawuza, jedna z najlepszych blogerek w kraju! Blog LadyoftheHouse powstał z chęci podzielenia się z innymi swoimi pasjami, do których należą: projektowanie, dekorowanie, dobra kuchnia i tworzenie.

  - Często żyjąc z tygodnia na tydzień, nie dostrzegamy piękna dnia codziennego i szeregu możliwości, które daje nam świat. Codziennie staram się przekazać swoim Czytelnikom, jak zdrowo i smacznie gotować, dbać o siebie, spędzać owocnie czas z dziećmi, a także w szybki i łatwy sposób upiększyć przestrzeń, w której się obracamy - mówi Małgosia.

  Blogowanie to zajęcie całodobowe.

  - Blog się spodobał. Wkładam w niego całe serce - opowiada blogerka i przyznaje, że szybko pojawiły się propozycje współpracy, udziału w różnych projektach, wydania książki a nawet udziału w programie telewizyjnym. To z kolei zawsze przekłada się na finanse. - Jestem typem marzycielki i wierzę, że każdy posiada jakiś talent, który powinien pielęgnować dzięki czemu istnieje szansa, że hobby stanie się źródłem utrzymania. Blog stanowi doskonały przykład tej tezy.

  Małgosia jest m.in. autorką fotoreportażu pt. "Jeden dzień z życia Mamy", w którym przedstawiłam liczbę zawodów, które dziennie realnie wykonuje kobieta pozostająca w domu. Fotograf towarzyszył jej od poranka aż do późnego popołudnia żeby "z boku" uchwycić jak przebiega typowy dzień. Rezultat projektu przeszedł jej oczekiwania. - Żony, mamy i babcie masowo udostępniały ten wpis na swoich tablicach FB i forach internetowych komentując: Właśnie na tym polega moje "SIEDZENIE" w domu! Wypowiedział się też pewien mężczyzna, który napisał, że nie zdawał sobie dotąd sprawy, jak wiele obowiązków spoczywa na jego żonie - mówi z dumą blogerka, która wraz mężem chciała stworzyć pokój dla dzieci, który wyzwoli w nich pokłady kreatywności i fantazji.

  1 »

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo