Noc Muzeów: Takie tłumy szturmowały poznańskie muzea i...

  Noc Muzeów: Takie tłumy szturmowały poznańskie muzea i galerie [PROGRAM 2016]

  BAZA

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Noc Muzeów w Poznaniu: Muzeum narodowe w 2010 roku
  1/27
  przejdź do galerii

  Noc Muzeów w Poznaniu: Muzeum narodowe w 2010 roku ©Seidler Slawomir

  Tegoroczna edycja akcji Noc Muzeów w Poznaniu odbędzie się w nocy z soboty (21 maja) na niedzielę (22 maja). O tym, jaką popularnością inicjatywa ta cieszy się w stolicy Wielkopolski przekonują choćby zdjęcia z poprzednich lat. Zobaczcie, może znajdziecie na nich siebie.
  Każdy, kto twierdzi, że Polacy omijają instytucje kulturalne szerokim łukiem, powinien zobaczyć ogromne kolejki, które co roku ustawiają się podczas Nocy Muzeów w Poznaniu. W naszej galerii zobaczycie, jaką popularnością akcja cieszyła się w ubiegłych latach.

  Zapewne podczas tegorocznej, trzynastej już edycji, będzie podobnie, gdyż atrakcji znów nie zabraknie. W akcji weźmie udział blisko 40 muzeów i innych placówek a przygotowanych zostanie około 100 wydarzeń kulturalnych. Dla zwiedzających uruchomiona zostanie też specjalna bezpłatna linia tramwajowa - M.

  Podczas Nocy Muzeów 2016 będzie można nie tylko podziwiać zbiory muzeów i galerii, ale także miedzy innymi posłuchać poznańskich legend, pomóc wytworzyć energię potrzebną do włączenia neonu w centrum miasta czy zwiedzić stadion przy ul. Bułgarskiej.

  Najważniejsze punkty programu zebraliśmy dla Was tutaj: Noc Muzeów 2016 w Poznaniu PROGRAM: Co warto zobaczyć? Sprawdź! [NOC MUZEÓW POZNAŃ PROGRAM]  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo