Nowe inwestycja mieszkaniowa w atrakcyjnych cenach 5 min od Poznania!

Artykuł sponsorowany OSIEDLE PLEWIANKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
„Osiedle Plewianka” to nowa, kameralna inwestycja w Plewiskach będąca nowocześniejszą kontynuacją obecnej zabudowy. Zgodnie z opracowaną koncepcją zagospodarowania terenu, wybudowanych zostanie łącznie 7 budynków mieszkalnych wielorodzinnych. W I etapie rozpoczęła się budowa 3 budynków, składających się z 62 lokali mieszkalnych.

W ramach realizowanej inwestycji deweloper proponuje Państwu szeroką ofertą lokali 1, 2 oraz 3-pokojowych, o powierzchniach od 35 do 58 m2 .

Do każdego z mieszkań parterowych przylegać będą duże ogródki o powierzchni nawet powyżej 100 m2 a wszystkie mieszkania położone na wyższych piętrach będą posiadały balkony.

Mieszkania oferowane są w podwyższonym standardzie – elektryczne rolety zewnętrzne, ogrzewanie podłogowe w łazience. Dodatkowo inwestor wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom na terenie osiedla zaplanował liczne miejsca na rowery oraz komórki lokatorskie.

Oferta skierowana jest do klientów poszukujących mieszkania na kameralnym osiedlu zdala od wielkomiejskiego zgiełku, w przystępnej cenie a zarazem z bardzo dobrym dostępem do infrastruktury miejskiej.

Bardzo dobra dostępność komunikacyjna gwarantuje szybki i łatwy dojazd, zarówno do centrum Poznania, jak i do węzła autostradowego A2 – Komorniki.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne punkty handlowo – usługowe, przedszkola oraz szkoły. Jeśli szukasz swojego wymarzonego mieszkania, to… nie szukaj dalej. Poznaj „Osiedle Plewianka” z bliska i umów się na rozmowę z jednym doradców.

Zapraszamy również do odwiedzenia strony inwestycji www.osiedleplewianka.pl

Osiedle Plewianka Sp. z o.o. to zespół cenionych na rynku Specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży budownictwa, projektowania, sprzedaży oraz marketingu. Spółka wywodzi się z grupy Prefa Group S.A.

Dodaj ogłoszenie