Nowe mieszkania na Piątkowie od Nickel Development...

  Nowe mieszkania na Piątkowie od Nickel Development

  Artykuł sponsorowany

  Głos Wielkopolski

  Nowe mieszkania na Piątkowie od Nickel Development
  1/6
  przejdź do galerii
  U zbiegu ulic Wojciechowskiego i Lechickiej powstanie ST_ART Piątkowo - nowa inwestycja rodzinnej firmy deweloperskiej Nickel Development. W 14-piętrowym budynku znajdzie się 230 mieszkań. Będzie to jednocześnie największa jednoetapowa inwestycja i najwyższy budynek, jaki w dotychczasowej 20-letniej historii zrealizuje poznański deweloper.
  W budynku znajdą się przede wszystkim najpopularniejsze na rynku mieszkania 2-pokojowe, ale nie zabraknie również kawalerek oraz dużych trzy- i czteropokojowych mieszkań. Te będą dostępne głównie na wyższych kondygnacjach.

  Mieszkańcy ST_ART Piątkowo otrzymają spektakularny widok na panoramę Poznania. Wieżowiec otoczony jest bowiem tylko niską zabudowa, a sąsiadujące z nim trzy bloki przy ul. Wojciechowskiego nie zasłonią krajobrazu, gdyż architekci zadbali o odpowiednie ustawienie nowego budynku względem nich.

  Doskonały dostęp do komunikacji (trasa PST, pętla tramwajowa Piątkowska i przystanek autobusowy praktycznie pod blokiem) sprawia, że to wymarzona lokalizacja dla pracujących w centrum, gdzie trudno dojechać, a jeszcze trudniej zaparkować. Z pewnością jest to też ciekawa propozycja na mieszkanie dla studenta. Razem z dojściem do przystanku podróż na kampus uniwersytecki Morasko zajmie tylko ok. 15-20 min.

  Przyszli mieszkańcy ST_ART Piątkowo będą mogli cieszyć się także bliskością centrów handlowych, gastronomii oraz kina i klubów fitness. To wszystko w zasięgu najwyżej 15-minutowego spaceru.

  Deweloper zadbał o wygodę i ergonomię w mieszkaniach oraz w części wspólnej nieruchomości. Układy mieszkań zostały opracowane w taki sposób, aby w każdym z nich znalazło się miejsce na dużą szafę w przedpokoju, a także - nie licząc kawalerek - w sypialni. Udogodnienia w części wspólnej to duża, 3-poziomowa hala garażowa, wózkownie, rowerownia oraz 86 skrytek lokatorskich. Zgodnie z najnowszymi trendami - w budynku znajdzie się strefa social living, która pozwoli mieszkańcom wspólnie spędzać czas i nawiązywać więzi społeczne. Dla bezpieczeństwa teren otaczający budynek będzie ogrodzony i monitorowany.

  ST_ART Piątkowo było jedną z najbardziej wyczekiwanych premier na Targach Mieszkań i Domów, które odbywały się 8-9 września na MTP i wzbudziło ogromne zainteresowanie klientów. Cena mieszkań w przedsprzedaży rozpoczyna się od 6100 zł/mkw. brutto. Pełna oferta znajduje się na stronie internetowej startpiatkowo.com.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo