Nowość - Mieszkanie z pompą ciepła! Drzwi Otwarte na osiedlach dewelopera Linea

Materiał informacyjny LINEA Spółka z o.o.
Udostępnij:

Czy istnieje mieszkanie idealne? Mieszkanie, do którego będziesz wracać z uśmiechem? Tak – istnieje i realizowane jest na obu inwestycjach dewelopera Linea. To mieszkanie to OPTI. Projekt budynku i usytuowanych w nim czterech mieszkań powstał na bazie ponad 20-letniego doświadczenia. Tysiące metrów kwadratowych wybudowanych i oddanych do użytku w tym czasie, pozwoliły na stworzenie projektu bezkompromisowego, który nie ma konkurencji na poznańskim rynku nieruchomości. Teraz dodatkowo została w budynku zaprojektowana pompa ciepła, która stanowi nie tylko oszczędność dla użytkowników, ale i rozwiązanie przyjazne środowisku.

W najnowszym typie budynku zostały zastosowane rozwiązania, które pozwalają użytkownikom zmniejszyć utraty ciepła. Połączenie pompy ciepła z instalacją fotowoltaiczną sprawia, że wzrasta efektywność ogrzewania całego mieszkania oraz wody użytkowej. Ponadto wprowadzenie jednego, bardziej wydajnego kotła, który zasila jednocześnie 4 mieszkania, zmniejsza ryzyko awarii w okresie urlopowym.

OPTI to idealne mieszkanie dla rodzin. Funkcjonalnie zaprojektowany układ pomieszczeń pozwoli na wykorzystanie każdego metra. W zależności od potrzeb w ofercie znajdują się 3-pokojowe mieszkania o powierzchni 70m2 lub 4-pokojowe o powierzchni 83 m2. Każdy lokal posiada ogród. Własny kawałek zieleni znacząco wpływa na komfort życia.

Nie bez znaczenia jest również lokalizacja. OPTI powstaje na osiedlu Dąbrówka – Leśna Polana w Dopiewcu, a także na osiedlu Stolarska w Murowanej Goślinie. Obie lokalizacje są dobrze skomunikowane z centrum Poznania, otoczone terenami zielonymi, a w najbliższej okolicy znajduje się bogata infrastruktura w postaci przedszkoli, szkół i sklepów oraz place zabaw. To tylko kilka najważniejszych atutów. Decydując się na przeprowadzkę pod Poznań, zarówno w kierunku Dopiewca, jak i Murowanej Gośliny, zyskujesz podwójnie. Po pierwsze: zyskujesz ciszę, spokój i kameralną zabudowę. Po drugie: w cenie kawalerki w mieście, możesz kupić 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem w przyjaznym otoczeniu.

Drzwi Otwarte w obu lokalizacjach!

W dniach 2 i 3 października Deweloper Linea zaprasza wszystkich na Drzwi Otwarte.

To okazja nie tylko do poznania szerokiej oferty, ale także miło spędzonego weekendu i odkrycia wyjątkowych miejsc do zamieszkania, jakimi są osiedla od dewelopera Linea.

  • Inwestycje os. Pogoda i os. Stolarska w Murowanej Goślinie – 2 października od 10:00 do 16:00 ul. Poranek 4/1 w Murowanej Goślinie / www.murowana.com.pl
  • Inwestycja os. Dąbrówka – Leśna Polana w Dopiewcu – 2 i 3 października od 10:00 do 16:00, ul. Promenada 5 w Dopiewcu / www.dabrowka.com.pl
Dodaj ogłoszenie