We wtorek, 24 maja odbędzie się cykl wykładów poświęconych motywacji i rozwijaniu pasji w pracy. To kolejna odsłona kampanii społecznej „Praca? Lubię to!”.

Podczas kampanii społecznej „Praca? Lubię to!” jej organizatorzy przekonują, że można czerpać przyjemność z pracy, którą się wykonuje i dodatkowo zarabiać na swojej pasji. Już we wtorek, 24 maja w poznańskiej siedzibie uczelni SWPS swoim doświadczeniem w tym zakresie podzielą się eksperci ze świata biznesu i nauki. Kobieta Przedsiębiorcza Poznania i Wielkopolski 2015 roku - Monika Zygmunt-Jakuć z firmy Bez Owijania opowie o tym, jak swoją pasję przekuć w dobrze prosperujący biznes.

Natomiast Michał Taisner, pomysłodawca założonego w parku technologicznym YouNick startupu farmaceutycznego Smart Pharma, podzieli się swoimi doświadczeniami i refleksjami dotyczącymi zarówno pracy w korporacji, jak i we własnej firmie. 

- Na nasze wydarzenie serdecznie zapraszamy przede wszystkim osoby, które zastanawiają się nad sposobami kształtowania swojej kariery zawodowej oraz poszukują wiedzy i inspiracji w tym zakresie. Nasi goście, poznańscy przedsiębiorcy, nie tylko opowiedzą o swoich doświadczeniach, ale także chętnie podejmą dyskusję z uczestnikami spotkania - zapewnia Agnieszka Lewicka z Uniwersytetu SWPS. 

Uczestnicy wydarzenia będą mogli też dowiedzieć się czegoś na temat tego jak zmotywować siebie i swoich pracowników do pracy, dzięki prelekcji dra Jacka Bucznego. 

Wtorkowe spotkanie odbędzie się w siedzibie SWPS przy ul. Kutrzeby 10 od godz. 17. Wstęp na warsztaty jest bezpłatny pod warunkiem rejestracji online za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www.swps.pl.

To jednak dopiero przedsmak tego, co czeka uczestników kampanii. Od września ma ruszyć jesienny cykl warsztatów, szkoleń i prelekcji.