Oborniki: 39-latek wpadł w ręce policji. Posiadał duże...

  Oborniki: 39-latek wpadł w ręce policji. Posiadał duże ilości narkotyków

  Zdjęcie autora materiału

  Joanna Labuda

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego w Obornikach zabezpieczyli prawie 3 kilogramy amfetaminy oraz ponad 510 gramów marihuany.

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego w Obornikach zabezpieczyli prawie 3 kilogramy amfetaminy oraz ponad 510 gramów marihuany. ©policja

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego w Obornikach zabezpieczyli prawie 3 kilogramy amfetaminy oraz ponad 510 gramów marihuany. Ich właściciel – 39- letni mężczyzna odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Grozi mu do kilku lat więzienia.
  Policjanci z Wydziału Kryminalnego w Obornikach zabezpieczyli prawie 3 kilogramy amfetaminy oraz ponad 510 gramów marihuany.

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego w Obornikach zabezpieczyli prawie 3 kilogramy amfetaminy oraz ponad 510 gramów marihuany. ©policja

  Jak mówi Izabela Leśnik z obornickiej policji, kryminalni ustalili, że na jednej z posesji na terenie gminy Ryczywół mogą znajdować się znaczne ilości środków odurzających oraz substancji psychotropowych.

  2 listopada policjanci udali się do miejsca zamieszkania 39-letniego mężczyzny, gdzie podczas przeszukania pomieszczenia gospodarczego odkryli prawie 3 kilogramy amfetaminy, ponad 510 gramów marihuany oraz wagę elektroniczną. Przy podejrzanym znaleziono natomiast znaczną ilość pieniędzy.

  – Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu posiadania znacznej ilości narkotyków. Podczas przesłuchania podejrzewany przyznał się do zarzucanego mu czynu – mówi Izabela Leśnik z Komendy Powiatowej Policji w Obornikach.

  Zobacz też: W Wielkopolsce choruje już ponad 1,6 tys. policjantów

  Wobec podejrzanego sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. – Sprawa jest rozwojowa. Niewykluczone, że mężczyzna usłyszy kolejne zarzuty. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Zgodnie z przepisami ustawy, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności – dodaje Izabela Leśnik.

  Kilka tygodni wcześniej w ręce policji wpadł 26-latek z Rogoźna (pow. obornicki). O pudełku, w którym znajdują się woreczki z zawartością marihuany policjantów powiadomiła matka podejrzanego. Podczas przeszukania jego pokoju funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 81 gramów marihuany oraz amfetaminę.

  Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz ich udzielenia. Grozi mu więzienie.

  POLECAMY:  Zobacz też: Komendant Główny Policji nie będzie szykanował protestujących, ich postulaty są słuszne

  (Źródło: TVN24)

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo