Oceniamy lechitów po meczu Lech Poznań - Pogoń Szczecin

LEM
Lech Poznań zremisował z Pogonią Szczecin 1:1. Zobacz, jak oceniamy lechitów po meczu w skali od 1 do 10.

Krzysztof Kotorowski 5
To on fatalnie wznowił akcję niecelnym podaniem po którym Pogoń skontrowała Lecha, a Robak strzelił pod jego nogami. To mocno obniża jego notę. Przy dośrodkowaniach pewnie łapał piłkę, ale nie miał zbyt dużo trudnych sytuacji

Tomasz Kędziora 4
Nic nie wnosił do ofensywy, wyraźnie miał w pamięci wiosenny mecz w Szczecinie, kiedy ogrywał go Małecki. Teraz też nie ustrzegł się od błędu pod koniec pierwszej połowy, ale na szczęście goście go nie wykorzystali. Miał już dużo lepsze mecze

Hubert Wołąkiewicz 2
Grał krótko, bo zszedł z powodu kontuzji, ale do tego czasu zdążył zaliczyć współudział przy golu dla Pogoni Przegrał pojedynek biegowy z Robakiem, który z kapitanem Lecha bawi się jak z juniorem

Marcin Kamiński 6
Sygnał ostrzegawczy dostał w 7 min, kiedy spóźnił się z dojściem do Robaka. Potem był już bardziej skoncentrowany. Jeden z nielicznych piłkarzy Lecha, który zaliczył poprawny występ. Zainicjował akcję po której padł pierwszy gol dla Lecha, potem też odważnie wychodził do przodu

Luis Henriquez 5
Zapobiegł w pierwszej połowie utracie gola, wybijając piłę głową lecącą nieuchronnie do siatki. Jeden z nielicznych, który głowę miał na karku i nie "gotował" się w trudnych sytuacjach

Karol Linetty 6
Grał pierwszy raz po przerwie spowodowanej kontuzją i wiadać było, że ma duzą ochotę do gry. Do momentuzejścia z boiska z powodu kontuzji w 67 min . najlepszy piłkarz Lecha. Jako jedyny próbował zrobić coś sensowanego na boisku

Darko Jevtić 4
Pokazał, że się dopiero w wolnego uderzał Jevtić, ale jego strzał zatrzymał się na murze Pogoni. W pierwszej połowie pierwszej połowie jeszcze raz próbował uderzać z dystansu i na tym zakończył się jego udział w tej części. Po zmianie stron trochę bardziej widoczny, ale w sumie zaliczył bezbarwny występ
Gergo Lovrencsics 3
Robił wszystko nie tak jak powinien. Jego dośrodkowania były albo za krótkie, albo zbyt głębokie. To był "Gulasz" zupełnie bez smaku, niestrawny dla kibiców.

Kasper Hamalainen 3
Mógł otworzyć wynik w 15 min strzelił jednak wprost w bramkarza. Im dłużej trwał mecz tym był słabszy. Od dłuższego czasu bez formy i co tu dużo mówić także bez zaangażowania. Już przed przerwą nadawał się do zmiany. Po zmianie stron zapamiętamy go tylko z przegranych pojedynków. Nic nie wniósł do gry Lecha

Szymon Pawłowski 4
W pierwszej połowie podejmował same złe decyzje, kiedy pięknie strzelił z dystansu na początku drugiej połowy myśleliśmy, że wreszcie zacznie grać lepiej. I rzeczywiście po kolejnym jego strzale z dystansu, Murawski tak nieszczęśliwie odbił piłkę, że wpadła ona do siatki. W sumie jednak zaliczył zbyt dużo złych zagrać, by lepiej ocenić jego występ

Łukasz Teodorczyk 3
W 12 minucie miał 100 procentową sytuację i zmarnował ją koncertowo. Potem dostosował się do gry kolegów. Wolny, ociężały, bez refleksu. Przed przerwą miał jeszcze jedną okazję, ale zamiast zabrać się z piłką z 14 metrów uderzał i trafił wprost w golkipera Pogoni. Po przerwie długo irytował swoimi złymi zagraniami. Dopierow końcówce jego strzały stały się groźne