2 z 4
FILIP BEDNAREK		 6...

Oceniamy piłkarzy Lecha Poznań w meczu z Podbeskidziem (4:0). Sprawili "Góralom" lanie i odkuli się za porażkę z Lizbonie

BRAMKARZ I OBROŃCY

FILIP BEDNAREK 6
Przy nieuznanym golu Roginicia nie miał nic do powiedzenia. Poza tą sytuacją bramkarz Kolejorza w pierwszej połowie nieźle się wynudził. Kilka razy wyszedł na przedpole i kilka razy pomógł kolegom w wyprowadzeniu piłki z własnej połowy.

WASYL KRAWEĆ 5
Ukrainiec dobrze wywiązywał się z zadań defensywnych, ale od nowoczesnego obrońcy mamy prawo oczekiwać więcej niż tylko blokowania rozpędzonych rywali. W ofensywie nie brakowało mu chęci, brakowało mu natomiast precyzji.

THOMAS ROGNE 7
Jak na kapitana przystało bronił jak lew, strzelał jak rasowy snajper i wspierał kontuzjowanego kolegę, czyli Nikę Kaczarawę, jak najlepszy przyjaciel. Przy bramce zaimponował zdecydowaniem i dobrym ustawieniem.

DJORDJE CRNOMARKOVIĆ 6
Nie popełnił błędu, bo bramka dla „Górali” nie została uznana, ale Roginić w anulowanej sytuacji wyraźnie go uprzedził. Poza tym Serb grał bardzo pewnie i skutecznie.W dodatku pozazdrościł koledze z obrony i w pewnym momencie chciał skopiować wyczyn Rogne.