Oceniamy piłkarzy po spotkaniu Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała

TS
Zmiennicy:DARIUSZ FORMELLA - 4Miał sporo czasu na to, by wnieść sporo ożywienia do gry swojego zespołu. Różnicy jednak nie zrobił. W ostatniej minucie to on wypracował jednak rzut wolny, po którym padł gol.LUIS HENRIQUEZ- 3Wszedł w momencie, gdy był remis i Lech rzucił się do zdecydowanych ataków. Większość czasu spędzał więc pod bramką rywali. Bohaterem meczu jednak nie został.
Spotkanie Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała zakończyło się wynikiem 2:1. Tradycyjnie oceniamy piłkarzy Kolejorza po spotkaniu. Skala od 1 do 10 (1 - bardzo słaba, 10 - bardzo dobra gra). Sprawdźcie, jakie noty przyznaliśmy poszczególnym zawodnikom. Zgadzacie się z naszą oceną?