Oceniamy piłkarzy Warty Poznań w meczu z Cracovią (1:0). Wygrana Zielonych po pięknej akcji

Warta Poznań zakończyła sezon wyjazdowym zwycięstwem z Cracovią 1:0 i piątym miejscem w końcowej tabeli ekstraklasy. Ozdobą meczu była bramkowa akcja, w której w głównych rolach wystąpili Łukasz Trałka i Makana Baku. Gospodarze przeważali jedynie przez pierwszy kwadrans. W kolejnych minutach inicjatywa należała już do Zielonych. Podopieczni Piotra Tworka wygraną w Krakowie mogli jeszcze zapewnić sobie europejskie puchary. Do niesamowitego finału sezonu zabrakło jednej bramki dla Stali Mielec w meczu ze Śląskiem Wrocław...Zobacz oceny piłkarzy Warty Poznań za mecz z Cracovią. Skala ocen 1-10 ---->Andrzej Banas