Zamknij

Głos Wielkopolski

Oceniamy piłkarzy Warty Poznań w meczu z Wisłą Kraków (1:0). Wielki triumf Zielonych pod Wawelem

JAN GRZESIK	(grał do 74. minuty) 4„Uniwersalny żołnierz” Piotra Tworka tym razem nie miał swojego dnia. Unikał gry, za rzadko napędzał grę warciarzy.

Andrzej Banas

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [3/5] Poprzednie Następne

POMOCNICY

JAN GRZESIK (grał do 74. minuty) 4
„Uniwersalny żołnierz” Piotra Tworka tym razem nie miał swojego dnia. Unikał gry, za rzadko napędzał grę warciarzy. Kiedy już dochodził do piłki, to nie bardzo wiedział, co z nią zrobić. Dlatego często zaliczał straty.

MATEUSZ KUPCZAK 5
Początek miał bardzo przeciętny, bo złapał żółtą kartkę i wyglądał na mocno zagubionego przy Forbesie. Z czasem jednak zaczął się rehabilitować i grać jak najlepszy specjalista od łatania dziur i przerywania akcji rywali.

ŁUKASZ TRAŁKA 5
Na przedmeczowej konferencji trener Tworek mówił, że taki piłkarz jak Łukasz Trałka nie będzie zagubiony przy wysokim pressingu Wisły. Jego słowa znalazły potwierdzenie na boisku. Doświadczony pomocnik zagrał na swoim poziomie, ale zabrakło mu błysku.

MACIEJ ŻURAWSKI (grał do 62. minuty) 4
W Krakowie nie zachwycił i trener Tworek dość szybko go zmienił. Ostatnio jest w zdecydowanie gorszej dyspozycji.

MAKANA BAKU 6
Długo był niewidoczny, ale jak już ruszył z futbolówką, to Zrelak dostał piłkę na tacy. Po tej akcji niemiecki skrzydłowy się rozkręcił, ale nie miał wysokiego procentu wygranych pojedynków „1 na 1”. W drugiej połowie zrobił się z niego prawdziwy struś pędziwiatr. Niestety partnerzy go nie rozpieszczali.

Zobacz oceny piłkarzy Warty Poznań za mecz z Wisłą Kraków ---->

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy